Acıbadem Eşya Depolama

Acıbadem Eşya Depolama

eşya depolama (1)

İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Acıbadem’de yaşayan ve eşyaları için güvenli bir depolama alanı arayan kişiler için Dipoda, sunduğu Acıbadem eşya depolama hizmeti ile her türlü depolama ihtiyacına en uygun çözümleri sunmaktadır.

Depolama firmaları arasında İstanbul’da öncü konumda bulunan firmamız tarafından Acıbadem’de sunulan eşya depolama hizmetlerimiz arasında şunlar yer almaktadır.

 • Ev eşyası depolama
 • Kısa süre depolama
 • Uzun süre depolama
 • Kısa süre depolama
 • Kurumsal depolama
 • Evden eve nakliyat
 • Antrepo
 • Parsiyel depolama
 • Şehirlerarası nakliyat
eşya depolama (2)

Neden Dipoda Eşya Depolama?

İstanbul’da eşya depolama hizmetleri sunan Dipoda’da small, medium, large ve xlarge depolama modülleri bulunmaktadır.  Türkiye’nin ilk self storage depolama firması ve “ akıllı depolamanın mucidi“ olan firmamız, güvenilir ve uygun fiyatlı depolama çözümleri sunmaktadır.

Yangın söndürme sistemi, eşya listesi, etiketleme ve listeleme, 7/24 güvenlik gibi sunduğu imkanlar ile müşterilere her zaman güvenli ve konforlu bir depolama imkanı sağlamaktadır. Eşya depolama için kişiye özel oda depo alanları, her eşyayı saklayabilecek kapasitede ve son derece temiz olmaktadır.

Kişiler uygun eşya depolama fiyatları ile dilediği süre boyunca eşyalarının güvenle korunmasını sağlayabilirken, ayrıca ödemelerini online ödeme yöntemleri ile rahatlıkla yapabilmektedir. Olası bir sorun halinde sigortalı hizmet sayesinde kişilerin tüm zararları da karşılanmaktadır.

Acıbadem Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama, geçici olarak ihtiyaç duyulan ancak evde saklanması mümkün olmayan eşyaların depolanması için sunulmaktadır.  Dipoda depolama tesisinde Acıbadem sakinlerine sunulan bu hizmet sayesinde müşteriler eşyalarını belirli bir süre için depolarımıza bırakabilmektedir.

Depolama tesisimiz,  güvenli, iklim kontrolü sağlanmış ve çeşitli ebatlarda depolama birimlerine sahiptir. Ev depolama için farklı boyutlarda depo modülleri kiralanabilmekte ve müşteriler ihtiyaçlarına göre her zaman uygun boyutlu bir kişiye özel depo bulabilmektedir.

Acıbadem Uzun Süre Eşya Depolama

Uzun süreli eşya depolama hizmeti, aylar ve hatta yıllar boyunca ev eşyalarınızı, ofis ekipmanlarınızı veya diğer eşyalarınızı güvenli ve uygun koşullarda saklamanıza olanak tanımaktadır. Acıbadem sakinleri, taşınma, yurt dışına çıkış, evlilik gibi farklı durumda bu hizmete ihtiyaç duyabilmektedir.

Dipoda ise müşterilerinin uzun süreli depolama ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, özel depolarda en güvenilir şekilde eşyaların saklanmasını sağlamaktadır. Uzun süre depolama için eşyalar özel depolarda ambalajlı ve düzenli bakımı yapılacak şekilde kapsamlı bir hizmet sunulmaktadır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat, taşınma sürecini kolaylaştıran ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet için Dipoda’yı seçen kişiler, eşyaların paketlenmesi, taşınması ve yeni eve yerleştirilmesi gibi tüm işlemleri profesyonel ekibimize devredebilmektedir.

Dipoda, small, medium, large ve XL nakliye araçları ile eşya boyutu ne olursa olsun tüm eşyaları kusursuz bir şekilde güvenle taşıyabilmektedir. Evden eve depolama hizmetleri de bu kapsamda sunulmakta ve taşınma sürecinde eşyalarınız güvenle depolanmaktadır.

 • Eşyalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde taşınır.
 • Taşınma stresini yaşamazsınız.
 • Eşyalarınızın paketlenmesi ve yerleştirilmesi gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Acıbadem Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları bir dizi faktöre bağlıdır ve talep edilen hizmetlere, depolanacak eşyaların miktarına ve boyutuna, tercih edilen depo boyutuna, ek hizmetlere ve özellikle depolama süresine göre değişiklik göstermektedir.

Her türlü istek ve ihtiyaç için Dipoda, müşterilerinin bütçesini yormadan güvenilir hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Depolama süresi ne kadar uzun olursa birim maliyet o kadar düşük olmaktadır.

Aylık eşya depo kirası için müşteriler depolamak istedikleri eşyaları ve depolama süresi için firmamızla iletişime geçerek teklif alabilmekte ve hizmet öncesi ücreti net bir şekilde öğrenebilmektedir.

Acıbadem Parsiyel Depolama

Acıbadem parsiyel depolama hizmeti, bir deponun birden fazla müşteri tarafından ortaklaşa kiralanması ve kullanılmasını mümkün kılmakta ve Dipoda tarafından sunulan bu hizmette, müşteriler sadece ihtiyaç duydukları kadar depolama alanı kiralayarak, depolama maliyetini düşürebilmektedir.

Parsiyel depolama hizmeti aşağıdaki gibi birçok avantaj sunmaktadır.

 • Müşteriler sadece ihtiyaç duydukları kadar alan kiraladıkları için, geleneksel depolama hizmetlerine kıyasla daha uygun fiyatlarla depolama hizmeti alabilmektedir.
 • Parsiyel depolama hizmeti müşterilerin ihtiyaç duydukları depolama alanını ve süresini esnek bir şekilde seçmelerine imkan tanımaktadır.
 • Firmamız depolanan eşyaların güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri almaktadır.
 • Hizmet kapsamında depolanan eşyalar sigorta kapsamında da koruma altına alınmaktadır.
 • Firmamız müşterilerin depolanan eşyalarına kolayca erişebilmelerini sağlamaktadır.
 • Parsiyel depolama, ev eşyası, ofis mobilyaları, stok fazlası ürünler, e-ticaret ürünleri gibi birçok farklı eşya türü için kullanılabilmektedir.

Dipoda: Eşyalarınızı Güvenle Saklayın

Dipoda, eşya depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için öncü bir çözüm sunan profesyonel bir depolama firmasıdır. Her türlü eşyanız için güvenli, temiz ve erişilebilir depolama alanları sunarak müşterilerimize rahat bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Yangın söndürme sistemi, 7/24 güvenlik kamerası ile izleme gibi önemli güvenlik önlemlerinin haricinde kişiye özel depolara erişim yalnızca kişiler tarafından sağlanabilmekte ve olası bir durumda kişilerin yaşayabileceği zararlar sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

Dipoda ile kişiler farklı oda boyutlarını tercih ederek eşyalarının özenle ve güvenle saklanmasını sağlayabilmektedir. Uzun yıllara dayanan deneyim ve yenilikçi çözümler ile kişiler sorunsuz bir depolama süreci yaşayabilmektedir.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;