Yeni Eve 1200 x 800 piksel.png

Hakkımızda

dipoda 3
www.dipoda.com.tr (2)

dipoda.com.tr

Biz DipOda olarak, sizlerin ev eşyalarını güvende tutma konusundaki ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir firmayız. Ev taşıma, yeniden düzenleme veya geçici bir depolama alanı arıyorsanız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Müşterilerimizin güvende hissetmeleri ve eşyalarının her zaman kolayca erişilebilir olması bizim önceliğimizdir. Modern ve güvenli depo tesislerimiz, eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca, depo alanlarımızı kolayca erişebilir ve yönetebilirsiniz.

Ekibimiz, ev eşyalarınızın korunmasına ve düzenlenmesine yardımcı olmak için uzmanlıkla eğitilmiştir. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışarak, depolama ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarız.

DipOda Depolama olarak amacımız, sizin için en iyi depolama deneyimini sunmak ve ev eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmanıza yardımcı olmaktır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya depolama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmek için lütfen web sitemizi keşfedin.

Siz ve eşyalarınız bizim için önemlisiniz. DipOda Depolama olarak, ev eşyalarınızı güvenle saklamak için buradayız.”

Her İhtiyaca Uygun Kişiye Özel Depolama Hizmetleri

DipOda Akıllı Depolama Sistemleri olarak; Zaman ve Hacim kısıtlaması olmadan Paketleme, Taşıma ve Depolama dahil tüm süreçleri yönetiyoruz. Üstelik Tüm Aşama Sigortalı. 

DİPODA DEPOLAMA

Ev Eşyalarınız, Arşivlenecek Eşyalarınız veya Endüstriyel Ürünleriniz İçin 6 Tip Oda Depo Sistemi ile 17 Yıldır Hizmetinizdeyiz.

Bireysel ve Kurumsal Depolama'da Self Storage'nin Mucidi DipOda.

İLETİŞİM

DipOda Depolama  İstanbul Başta Olmak Üzere 3 Bölge 5 Tesisi ile Depolama ve Lojistik Hizmeti Vermektedir. Kullanmış Olduğu Görsel ve İçeriklerin İzinsiz Kullanılması Yasaktır.  Tüm Hakları Saklıdır. Copyrights All Rights Reserved. 2023