KURUMSAL DEPOLAMA

Eşya depolama hizmeti vermekte olan firmamız, bireysel hizmetlerinin yanı sıra kurumsal olarak da hizmetler sunmaktadır. Kurumsal müşteriler için kurumsal depolama hizmeti vermekte olan firmamız, profesyonel ekibi ile eşyalarınızı güvenli ve düzenli bir şekilde saklamanıza olanak tanımaktadır.

 

Firmamız, tüm kurum ve kuruluşlar için eşya depolama hizmeti vermektedir. Kurumsal depolama hizmetleri ile eşyalarınız, malzemeleriniz ve çeşitli envanterleriniz güvenli ve düzenli bir şekilde saklanmakta ve ihtiyaç duyduğunuz anda ise ulaşılabilir bir şekilde depolarımızda tutulmaktadır.

 

Bireysel olarak eşya depolama hizmeti vermekte olan firmamız, sizler için uygun büyüklüklerde ve uygun şartlara sahip kurumsal depolama için alanlar da sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an hizmete hazır olan firmamız, gerek uzun depolama gerekse de kısa depolama seçenekleri ile ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi hedeflemektedir.

Kurumsal Depolama Hizmeti İçin Sunduklarımız

Yıllardır profesyonel bir şekilde depolama hizmeti sunmakta olan DipOda firmamız, hem bireysel hem de kurumsal depolama ihtiyaçlarınıza her yönü ile cevap vermektedir. Firmamız, güvenli, düzenli, temiz bir depolama alanı sunarak, önemli eşyalarınıza, malzemelerinize ve evraklarınıza sahip çıkmaktadır.

 

Depolama işlemlerinde ilk olarak depolanacak olan eşyaların analizi yapılmakta ve eşyaların türü, yapısı, boyutu ve miktarı tespit edilmektedir. Bu değerlendirme ve analiz sonrasında eşyalar, malzemeler ya da evraklar için uygun olan depolama alanı tespit edilir.

 

Depolama alanına geçmeden önce paketleme, etiketleme ve listeleme işlemlerinin özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Düzenli bir şekilde depolama yapılabilmesi için bu işlemlerin özenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Firmamız ve ekibimiz, kurumsal depolama işlemlerinde büyük bir titizlik ile çalışmaktadır.

 

Paketleme ve listeleme işlemlerinden sonra, eşyaların taşıma işlemi başlar. Profesyonel taşıma hizmeti vermekte olan firmamız, taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Depolama işlemlerinde güvenlik oldukça önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.  Depolarımız, akıllı sistemler, kameralar, alarmlar, yangın sistemleri ile 7/24 bir şekilde izlenmekte ve eşyalarınız güvende tutulmaktadır. Güvenli depolama konusunda Tü5kiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan DipOda, aynı zamanda Türkiye’nin ilk storage depolama firması olarak da öne çıkmaktadır. Böylece kişiler, ihtiyaç duyduklarından anda depoda bulunan eşyalarına ve malzemelerine kolayca erişebilirler.

 

Depolardaki iklim ve hava şartları kontrolü de yine eşyaların, malzemelerin ve evrakların, zarar görmeden uzun süreler saklanabilmesini sağlamaktadır. Depolama alanlarımızda sunduğumuz tüm bu özellikler ile kurumsal depolama hizmetimizden faydalanabilir ve eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca korunaklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

 

Kurumsal Depolama Avantajları Nelerdir?

Kurumsal depolama, işletmelere, kurum ve kuruluşlara pek çok noktada büyük avantajlar sağlamaktadır. Kurumlar, farklı ihtiyaçlardan dolayı depolama hizmetine gereksinim duyabilirler. Taşınma, iş seyahatleri, tadilat, inşaat ya da iş yerini ve kurumu daha efektif kullanabilmek için alan açmak için depolama seçenekleri değerlendirilebilir.

 

Kurumsal depolama seçenekleri, alan verimliliği açısından kurumlara iyi bir avantaj sunacaktır. Fazla ya da gelip geçici olan eşyalar, bu tür depolarda güvenli ve düzenli bir şekilde tutulabilir.

 

Kurumsal depolama hizmetinin en büyük avantajlarından biri ise güvenliktir. Üst düzey güvenlik önlemlerinin yer aldığı depolarımızda, 7/24 kamera ve alarm sistemleri çalışmaktadır. Ayrıca yangın söndürme gibi başka akıllı sistemlerle de donatılmış olan depolarımız, eşyalarınızın, evraklarınızın ve diğer malzemelerinizin güvenliğini sağlar. Güvenli depolama konusunda öne çıkan firmamız, eşyalarınızı yüksek güvenlik önlemleri ile korumaktadır.

 

Depo alanlarımızın sizlere sunacağı bir diğer avantaj ise hava koşullarının kontrol edilebilmesidir. Her türlü eşya, en uygun hava koşulları sağlanarak saklanabilmektedir. Üstelik depolarımız, nem ve rutubetten de korunmaktadır.

 

Kurumsal depolama açısından bir diğer avantaj ise eşyalarınızın düzenli ve kolay erişilebilir bir şekilde saklanmasıdır. Depolama alanlarımız, eşyalarınızı, malzemelerinizi ve çeşitli evraklarınızı, düzenli bir şekilde tutmanızı sağlar. Etiketleme, listeleme, raf sistemleri, çeşitli organizatörler ile eşyalarınız, her zamankinden çok daha derli toplu ve düzenli bir şekilde saklanır. Böylece eşyalarınıza istediğiniz anlarda çok daha rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

 

Firmamız, lojistik açıdan da profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bazı durumlarda işletmeler ve diğer kurumlar, malzemelerin, araç ve gereçlerin ve çeşitli türden eşyaların geçici bir şekilde depolanmasını arzu ederler. Böyle durumlarda, lojistik konusunda profesyonel olan ekibimiz, gerekli olan tüm işlemleri sizin için gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır kurumsal depolama hizmeti vermekte olan firmamız, tüm bu süreçlerin profesyonel bir şekilde yürütülmesini sağlar ve tüm organizasyonları uzman seviyesinde gerçekleştirir.

 

Kurumsal depolama, güvenli depolama gibi avantajların yanı sıra mali açıdan da çeşitli avantajlar sunmaktadır. Uygun fiyatlı depolama hizmeti sunmakta olan firmamız, kurumların kendi depolarını inşa etme ya da kiralama gibi fazla maliyetlerden de kurtarır. Firmamızın sunmuş olduğu depolama hizmetleri, maliyet açısında oldukça uygun bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Kurumsal Depolama Fiyatları

Kurumsal depolama fiyatları, eşyaların miktarı, boyutları, türü ve yapılarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca deponun eşyalara olan uzaklığı da maliyete yansıyabilir. İstanbul eşya depolama fiyatları göz önüne alındığında firmamız, oldukça uygun fiyatlı seçenekler sunabilmektedir.

 

DipOda olarak, her türlü ihtiyaca cevap verebilmek adına farklı özelliklere sahip depo alanlarını hizmete sunmaktayız. Small, Medium, Large ve Xlarge boyutlarında depo alanları sunmakta olan firmamız, her türlü ihtiyaca uygun seçeneklerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Depo alanlarının farklı büyüklüklerine ve özelliklerine göre fiyatlar da çeşitlilikler gösterebilmektedir.

 

Genel olarak, depolama fiyatları konusunda oldukça uygun seçenekler sunmakta olan firmamız, kurumsal depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için sizlere farklı alternatifler de sunmaktadır.

 

Depolama konusunda fiyatları etkileyen bir diğer durum ise kiralanan deponun ne kadar süre ile kullanılacağı ile ilgilidir. Daha kısa süreli depo kullanımları ile uzun depolama sürelerinin maliyetleri, elbette birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Depolama sürelerindeki farklılığın fiyatlara yansımasının bir diğer sebebi ise uzun süreli depolamalarda, farklı prosedürlerin de uygulanabiliyor olması durumudur. Uzun süre depolama hizmetlerinde, periyodik temizlik, ilaçlama, düzenleme gibi rutin bakımlar da yapılmaktadır. Bu işlemler ise maliyete yansıyabilmektedir.

 

Depolama fiyatları konusunda etkili olan bir diğer faktör ise sigorta işlemleridir. Eşyaların sigortalanması durumunda, bazı ek maliyetler gündeme gelebilir. Genel olarak bakıldığında ise firmamız, kurumsal depolama fiyatları konusunda oldukça avantajlı fiyatlar ile müşteri karşısına çıkmaktadır.

 

Güvenli depolama için firmamızın internet sitesini daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Depolama alanlarını yakından görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

KURUMSAL DEPOLAMANIN

Güvenilir Adresi DipOda

DİPODA DEPOLAMA

Ev Eşyalarınız, Arşivlenecek Eşyalarınız veya Endüstriyel Ürünleriniz İçin 6 Tip Oda Depo Sistemi ile 17 Yıldır Hizmetinizdeyiz.

Bireysel ve Kurumsal Depolama'da Self Storage'nin Mucidi DipOda.

İLETİŞİM

DipOda Depolama  İstanbul Başta Olmak Üzere 3 Bölge 5 Tesisi ile Depolama ve Lojistik Hizmeti Vermektedir. Kullanmış Olduğu Görsel ve İçeriklerin İzinsiz Kullanılması Yasaktır.  Tüm Hakları Saklıdır. Copyrights All Rights Reserved. 2023