Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, bir evin ya da iş yerinin, bir yerden başka bir yere taşınması işlemlerinin tümünü kapsamaktadır. DipOda olarak, evden eve nakliyat konusunda kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz, taşınma konusunda ihtiyaç duymuş olduğunuz her türlü sağlamakta ve taşınma işlemlerinizi en iyi şekilde sonuçlandırmaktadır.

 

Evden eve nakliyat, özen ve tecrübe isteyen bir iştir. Bir yerden bir yere taşınırken eşyaların zarar görmemesi, bozulmaması, kaybolmaması için her türlü önlemin alınması gerekmektedir. Uzman kadromuzla bu konuda en tecrübeli firmalardan biri olarak sizlere yakışan hizmeti sağlamaktayız. Evden eve nakliyat konusunda işinize yarayacak ve memnun olabileceğiniz tercih DİpOda olabilir.

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İlerler?

Bir iş yerinin ya da evin, bir yerden bir başka yere taşıma işlemlerinin tümüne evden eve nakliyat diyebiliriz. Evden eve nakliyat sürecine baktığımızda, bu sürecin pek çok aşamadan oluştuğunu görmekteyiz.

 

Taşıma işlemlerinde ilk olarak taşınacak olan eşyaların boyutu, miktarı, türü ve yapısının tespit edilmesi gerekmektedir. Geri kalan diğer işlemler, bu ilk değerlendirmeye göre şekillenecektir. Taşıma işlemi sürecindeki tüm planlama ve organizasyon, bu değerlendirme sonucuna göre yapılmaktadır. Değerlendirme ve analiz aşamasında yapılacak olan bir yanlışlık, diğer tüm taşıma aşamalarına olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Ancak deneyimli ekibimiz tüm basamaklar gibi bu ilk basamak işlemlerini de ustaca gerçekleştirmektedir.

 

Eşyalarla ilgili gerekli değerlendirme, planlama ve organizasyon yapıldıktan sonra ise eşyaların paketlenmesi, listelenmesi gibi işlemlere geçilmektedir. Evden eve nakliyat esnasında paketleme ve ambalajlama gibi işlemleri, kişiler kendisi de gerçekleştirmek isteyebilmektedir. Ancak evden eve eşya taşıma konusunda deneyimli olan ekibimiz, eşyalarınız için daha profesyonel bir paketleme işlemi sunacaktır.

 

Eşyaların ambalajlanması, kutulanması ve paketlenmesi aşamalarında, eşyanın boyutu, türü ve yapısı göz önüne alınmalıdır. Elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, kırılacak eşyalar ve değerli olan eşyalar için ambalajlama çalışması çok daha özen istemektedir. Eşyalarınızın güvenliği ve sağlamlığı için paketleme işlemlerini deneyimli ekibimize bırakabilirsiniz.

 

Doğru bir şekilde ambalajlama işlemlerinden sonra ise taşıma işlemlerine geçilir. Firmamız, taşıma sürecinde sizin için en uygun seçenekleri sunmaktadır. Asansörlü taşıma sistemleri ve modern taşıma sistemleri kullanarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan DipOda firmamız, eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde, sizi yormadan taşınmasını sağlar. Evden ya da iş yerinizden dikkatli bir şekilde çıkarılan eşyalar, eşya boyutlarınıza ve miktarına göre uygun araçlarımıza yüklenir. Small, Medium, Large ve XLarge boyutlarında araçalara sahip olan firmamız, eşyalarınız için en uygun aracı size tahsis edecektir.

 

Evden eve nakliyat sürecinde eğer eşyalarınız için geçici depoya ihtiyaç duyarsanız firmamız, bu depolama hizmetlerini de sizin için sağlamaktadır. Eşya depolama konusunda da hizmet vermekte olan DipOda firmamız, eşyalarınızı yeni yerlerine ulaşana dek tamamen güvende tutacaktır.

 

Eşyaların yeni yerine taşınması ve yeniden yerleştirilmesi sürecinde de efektif bir şekilde çalışan ekibimiz, evden eve nakliyat sürecinin tümünü başarılı bir şekilde yönetmekte ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Bu süreç içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm her şeye DipOda ile erişebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Depolama İşlemleri

Evden eve nakliyat sürecinde, bazı durumlarda eşyalar için geçici depolara ihtiyaç duyulabilmektedir. Özellikle eski evden çıkış tarihi ile yeni eve geçiş tarihi arasında bir boşluk bulunuyorsa, bu durumda eşyaları geçici depolardan bekletilmesi gerekir. DipOda, bu gibi durumlarda sizin için en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

 

Evden eve nakliyat gibi eşya depolama konusunda da hizmet vermekte olan firmamız, eşyalarınızın miktarına ve boyutuna göre uygun depolama alanı seçeneklerine sahiptir. Firmamız 7/24 güvenlik önlemlerinin bulunduğu ve akıllı sistemlerle donatılmış olan depolama alanlarına sahiptir. İstanbul ev eşyası depolama seçenekleri için sitemizde yer alan detayları inceleyebilirsiniz.

 

Yeni evinizin tam olarak hazır olmaması ya da yeni eve hemen giriş yapamayacağınız bazı durumlarda, firmamızın sizler için sunmuş olduğu depolama alanlarını kullanabilir ve eşyalarınızı, yeni eve geçene kadar bu depolarda güvende tutabilirsiniz. Depolama hizmetlerimizi, evden eve nakliyat sürecine dair bir ek hizmet olarak da görebilir ve ihtiyaç halinde bu seçeneği de gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Eşyalarınız yeni adrese teslim edilene kadar, eşyalarınızın türüne, boyutuna ve miktarına bağlı olarak seçilmiş olan depolama alanlarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eşya depolama konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, ihtiyacınız olan süre kadar size en iyi depolama alanlarını sunacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız, oldukça uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız, İstanbul nakliyat fiyatları göz önüne alındığında sizler için oldukça avantajlı bir maliyet ortaya koymaktadır.

 

Evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların miktarına, boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlara etki etmekte olan bir diğer önemli faktör ise iki adres arasında gidilecek olan mesafedir. Eşyaların eski bulunduğu yerle yeni yerleşecek olduğu yer arasındaki mesafe farkı, ücretlendirme konusunda değişikliklere neden olmaktadır.

 

Evden eve nakliyat fiyatları konusunu etkileyen bir diğer faktör ise geçici depolama hizmetinin alınıp alınmayacağı le ilgilidir. Taşınma sürecinde eğer eşya depolama ihtiyacı olacaksa, nakliyat ve taşıma fiyatlarında değişiklikler gündeme gelebilir. Bu noktada deponun ne kadar süre ile kiralanacağı, hangi boyutta depo kiralanacağı gibi faktörler, fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Yeni adrese hemen geçilemeyen bazı durumlarda, depolama hizmetleri büyük önem kazanmaktadır.

 

Evden eve nakliyat fiyatı konusunu etkileyen bir diğer faktör ise ek hizmetlerdir. Eğer eşya taşıma işlemlerinin tümü için profesyonel bir destek almak isterseniz ve tüm işlerin profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmesini isterseniz, bu ek hizmetler için de ayrı bir fiyatlandırma yapılabilir. Örnek vermek gerekirse, paketleme ve ambalajlama gibi eşyaların hazırlanma sürecini kendiniz yapmak isterseniz, evden eve nakliyat fiyatlandırması daha farklı olarak hesaplanmaktadır. Öte yandan tüm sürecin profesyonel bir ekip tarafından yapılması ise size daha büyük kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

 

Fiyatlandırma hususunda öne çıkan bir diğer detay ise sigortalama ücretidir. Eşyaların sigortalanması ek bir maliyet gerektirebilir. Genel olarak bakıldığında ise DipOda olarak, uygun fiyatlandırma seçenekleri ile evden eve nakliyat işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde taşınmasını isterseniz, firmamızın sitesinde yer alan detayları inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmeti

FİYATLARIMIZ TAHMİNİ OLUP KESİN FİYAT İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Eşya Hacmi

20m3

Oda Sayısı

2+1

Depolama

4200 TL /AY

Taşıma

16.000 TL

EVDEN EVE NAKLİYAT'IN DOĞRU ADRESİ DİPODA

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ;

DİPODA DEPOLAMA

Ev Eşyalarınız, Arşivlenecek Eşyalarınız veya Endüstriyel Ürünleriniz İçin 6 Tip Oda Depo Sistemi ile 17 Yıldır Hizmetinizdeyiz.

Bireysel ve Kurumsal Depolama'da Self Storage'nin Mucidi DipOda.

İLETİŞİM

DipOda Depolama  İstanbul Başta Olmak Üzere 3 Bölge 5 Tesisi ile Depolama ve Lojistik Hizmeti Vermektedir. Kullanmış Olduğu Görsel ve İçeriklerin İzinsiz Kullanılması Yasaktır.  Tüm Hakları Saklıdır. Copyrights All Rights Reserved. 2023