Ataköy Eşya Depolama

Ataköy Ev Eşyası Depolama

eşya depolama (1)

Bir yerden bir yere taşınma işlemi sırasında yaşanılan sorunlardan birisi de depolama işlevinin yetersiz kalmasıdır. Bu nedenle çoğu kişi eşyalarını nereye koyacağını bilememektedir.

Ataköy Eşya ev depolama firması eşya depolama işlemi daha kapsamlı bir şekilde yürütmektedir. Depolama işlemi sırasında yüksek güvenlik önlemleri sayesinde eşyalarınız uzun süre boyunca korunmaktadır.

Türkiye’nin ilk self storage depolama firması “Akıllı depolamanın mucidi” olarak eşya depolama işlemini daha uzun boyutlu zaman dilimlerine taşımaktadır.

Evini küçültmek isteyen ve eşyalarının bir kısmını bırakmak istemeyenler için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır.

Her bir oda da yüksek güvenlik önlemi alınmıştır, eşyalarını depolamak isteyenler için ideal bir tercih olan Ataköy ev eşyası depolama, depolama alanında güvenli ve garantili hizmet vermektedir.

eşya depolama (2)

Ataköy Ev Eşyası Depolama

Ev eşya depolama, evde yer alan eşyaları, belli bir süre boyunca bir depolama tesisinde saklanmasına verilen genel bir isimdir. Bu işlem sırasında genellikle evden eve nakliyat gibi hizmetler altında adlandırılmaktadır.

Ataköy aylık eşya depo kirası ödedikten sonra depolama işlemi genellikle firma tarafından gerçekleştirilir. Ev eşyası depolama şirketi eşyaların paketlenmesinden, depolama tesisine taşınmasına kadar tüm işlemleri yönetmektedir.

Depolama işlemi genelde çeşitli taşıma araçlarına sahiptir ve bu araçlar genelde eşyaların niteliğine uygun bir yapıda belirlenmektedir.

Taşıma işleminin daha güvenli hale gelebilmesi için araçların büyüklüğü çok önemlidir, sıkış tıkış bir depolama aracı eşyalara da çeşitli zararlar verebilmektedir.

Ataköy Uzun Süre Depolama

Ataköy uzun süre depolama evden eve depolama hizmetinde daha uzun süreli depolama hizmeti sunmaktadır.

Bunun yanı sıra profesyonel ve güvenli bir şekilde nakliyat firması ile eşyalarınız depolanmaktadır. Özellikle binanız inşa edilinceye kadar ya da daireniz hazır oluncaya kadar eşyalar bu depolarda bekletilmektedir.

Eşya depolama hizmeti firmamız tarafından uzun süre boyunca sunulmaktadır. Özellikle oda depo şeklinde var olan odalar içinde eşyalarınız korunaklı şekilde bekletilmektedir. Son yıllarda kentsel dönüşümle birlikte eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Buna bağlı olarak farklı bir yere taşındıklarında ya da yeni evlerine geçtikleri zaman kalan eşyalarını small, medium, large ve xlarge modül depolarda saklayabilmektedir.

Ataköy Kısa Süreli Depolama

Depolama hizmetlerinden birisi de kısa süreli depolama hizmetidir. Bu depolama hizmetinde belli bir süre boyunca depolama işlevi gerçekleşmektedir.

Hizmetin ardından müşteriye aylık ev eşyası depolama kirası çıkarılmaktadır. Bu sayede depo kullanılmadığı taktirde müşterinin fazladan para ödemesi önlenmektedir.

Kısa süreli depo kiralama hizmeti genelde kısa süre sonra ev yaptıracaklar ya da kısa zaman diliminde şehir değişikliği yapanlar için idealdir. Bu hizmet sırasında eşyaların listesi yapılmaktadır.

Eşya tesliminde herhangi bir sorun yaşanmaması adına sigortalama işlemi de yaptırılmaktadır. Bu sayede eşya depolama işlemi daha güvenli hale gelmektedir.

Ataköy Kurumsal Depolama

Kurumsal depolama hizmeti firmalar ve şirketler tarafından kullanılan bir depolama işlemidir. Bu depolama hizmeti kurumların taşınma işlemi sırasında kullanılmaktadır.

Firmaların ya da şirketlerin yer değişikliği, feshetme ya da konkordato gibi durumlarda eşyaların güvenli eşya depo içinde saklanmasını sağlamaktadır.

Ev eşyaları ve kurumsal hizmet alanında görev alan firmaların eşyaları birbirinden farklı olduğundan dolayı kurumsal depolama hizmeti sunan fabrika, banka ve tesis gibi eşyaların depolanması hizmetinde görev almaktadır.

Bunun yanı sıra banka ve tesislerin eşyalarını daha güvenilir bir şekilde muhafaza etmesi için özel koruma ambalajları ile sarılan eşyalar nem ve rutubetten uzun süre boyunca korunarak muhafaza edilmektedir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Kurumsal depolama firması evden eve nakliyat hizmeti de vermektedir. Depolama süresi dolumunda isteğe bağlı olarak taşıma işlemi de Small, Medium, Large ve XL araçlarla gerçekleştirilmektedir.

Depolama hizmetinin yanı sıra ek olarak taşıma parası da vermek istemeyenler için bu hizmet idealdir. Eşya için kiralık depo kullanan kişiler bu hizmetten yararlanabilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti bir evden farklı bir eve eşyaların paketlenip diğer eve aynı şekilde yerleştirilme işlemidir. Bu işlem en teferruatlı taşıma işlemidir, eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Taşınma işlemi üç aşamalı şekilde gerçekleşir, bu aşamaların birincisi plan aşamasıdır. Plan aşamasında taşınacak eşyalar planlanır, bir sonraki aşama da hazırlık aşamasıdır, bu aşamada eşyalar hazırlanıp paketlenir, bir sonraki aşama da taşınma aşamasıdır. Bu aşamada ise eşyalar güvenli bir şekilde taşınılan eve yerleştirilmektedir.

Ataköy Antrepo

Antrepo hizmeti işletmelerin ya da şahısların gümrükte takılan ticari eşyalarını muhafaza ettiği alanlardır, depolama firmaları bu alanda 7/24 kameralı depolarıyla hizmet vermektedir.

Antrepolarda yer alan tüm eşyalar belirtilen şekilde konulması durumunda süresiz bir şekilde burada kalabilmektedir.

Bunun yanı sıra eşyanın antrepoda kaldığı süre içinde eşyaya yüklenen vergilerin ödenmemesi de bu depolama hizmetinin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Depolama hizmeti tamamen lojistik ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Antrepo depo tipleri A, B ve özel antrepo şeklinde ayrılmaktadır.

Ataköy Antriyel Depo Hizmeti

Depolama hizmetleri arasında yer alan hizmetlerden birisi de antriyel depolamadır. Antriyel depolama İstanbul ev eşyası depolama fiyatları bakımından daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Parsiyel depolama hizmeti sırasında ürünlerinizin ve eşyalarınızın ağırlığına ya da hacmine bakılmaktadır.

Kolilerde veya kutularda eşyalarınızın saklanması sağlanmakta ve bu alanda sizin gibi eşyasını bulunduran birçok birey ve kurum bulunmaktadır.

Bu depolama hizmetinde alan tamamen parsellenmektedir. Maliyeti çok düşük olan bu depolama hizmeti depolama fiyatları bakımından en düşük fiyatları içermektedir.

Parsiyel depolama alanında aynı zamanda parsiyel taşımacılık hizmeti de bulunmaktadır, bu hizmet kapsamında eşyalar bir yerden bir yere uygun fiyatlarla taşınabilmektedir. Taşıma işleminin aynı zamanda güvenli bir şekilde taşınabilmesi için geniş ve büyük araçlar kullanılmaktadır.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;