Bakırköy Eşya depolama

Bakırköy Eşya depolama

eşya depolama (1)

İstanbul-Bakırköy’de eşya depolama hizmetleri özellikle bunlara gereksinim duyulduğu zaman sık sık sorulmaktadır. Genel anlamda bu hizmetler eşyaları güvenilir bir şekilde geçici bir süre saklamaya olanak vermektedir. Bu çözümler sadece bireysel kullanıcılara değil aynı zamanda firmalara, fabrikalara ve iş yerlerine de sunulmaktadır. Yani kurumsal müşteriler de faydalanabilmektedir.

Depolama firmaları tarafından özel tesislerde sunulan bu hizmetlerde gelişmiş önlemler alınmalı, böylece eşyaların en iyi şekilde saklanması sağlanmalıdır. Bunun bilincinde olan şirketimiz Türkiye’nin ilk self-storage firması olarak güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetler vermektedir.

DipOda çağın gereksinimlerine göre yapılandırdığı tesislerde saklamak istediğiniz eşya ve çalıştığınız sektör ne olursa olsun buna uygun hizmetler vermektedir. Bunlardan yararlanmak için iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterlidir.

eşya depolama (2)

Bakırköy Eşya Depolama Kimlere Sunulmaktadır?

Bakırköy’de sunulmakta olan oda depo çözümleri buna gereksinim duyan herkes tarafından faydalanabilmektedir. Müşteriler iletişime geçtikten ve hizmet onaylandıktan sonra eşyalar gelip alınmakta, özenli bir şekilde depolara kaldırılmaktadır.

Her insanın çözümlerden yararlanma amacı farklılık gösterebilmektedir. Örnek olarak kişiler taşınmayı planlıyorsa, bazen eşya depolama hizmetine gerek duyabilmektedir. Zira ileri tarihli bir taşınma planlanıyorsa ve evin/ofisin bu esnada boşaltılması gerekiyorsa depolama devreye girerek eşyaları sorunsuz şekilde saklamanıza olanak tanımaktadır.

Ayrıca tadilat sırasında da tadilat bölgesindeki eşyaların korunması da yapılabilmektedir. Tadilat işlemleri özellikle büyük çapta ise eşyaların kirlenme, zarar görme olasılığı her zaman bulunmaktadır. Eşya için kiralık depo bu esnada da kullanıcılara çözümler sağlamaktadır. Bunların yanı sıra eşyanız fazlaysa ve mevsimlik olanları farklı bir yere kaldırmak istiyorsanız bunlardan yararlanmanız mümkündür.

Şirketimiz depolama firmaları arasında bu bakımdan çok yönlü hizmetler vermektedir. Eşyalarınızı depolama nedeniniz ne olursa olsun hizmetler sunmaktadır.

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşyalarını depoya kaldırmadan önce pek çok kişi ya da firma bunun fiyatlarını ne kadar olduğunu sorabilmektedir. Depolama fiyatları bu konuda müşterilere göre özel bir şekilde planlanmaktadır. Kişiler iletişime geçtikten sonra saklanacak şeylerin ne olduğu, ne kadar süre depo kiralanacağı, hangi depo boyutunun tercih edileceği konular görüşülmekte; ardından da fiyatlar buna göre kararlaştırılmaktadır.

DipOda olarak firmamız Small, Medium, Large ve X-Large seçeneklerine sahip olup; böylece herkesin ihtiyacına en uygun depoyu sunmaktadır. Örneğin az sayıda eşya depolanacaksa Small depoları seçebilir, en uygun fiyatla bunlardan yararlanabilirsiniz. Odaların boyutları büyüdükçe fiyatlar da buna göre etkilenebilmektedir. Ancak firmamız tüm odalarını en uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunmaktadır.

Ayrıca kiralama zamanı da bunu etkilemektedir. Örnek olarak aylık eşya depo kirası bir aylık ve iki aylık hizmetlerde farklılaşmaktadır. Ayrıca birkaç günlük alınması halinde de fiyatlar değişmektedir. Depolanacak eşyaların ne olduğu da yine bunları etkilemektedir. Dolayısıyla İstanbul ev eşyası depolama fiyatları her zaman değişmektedir. Bununla beraber firmamız her zaman en uygun teklifleri yapmaktadır.

Bakırköy Güvenilir Eşya Depolama Firmaları

İnsanlar ister kısa süreli isterse uzun süreli olsun, depoya kaldıracağı bir eşyanın güvenli bir şekilde saklandığından; zarara uğramayacağından emin olmak istemektedir. DipOda bunun farkında olarak çağın gereksinimlerine göre tesislerine düzenlemekte; bu süreçte müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır.

Kaliteli hizmetler firmamız tarafından her zaman en uygun fiyatlar ile verilmektedir. Firmamızın eşya depolama esnasında kullandığı depolarda gerekli tüm güvenlik önlemleri gerektiği gibi alınmaktadır. Bunun yanı sıra yangın söndürme sistemleri mevcut olup bakımları düzenli bir şekilde yapılmakta; sürekli çalışmaya hazır durmaktadır.

Bu bakımdan depolar her zaman istenmeyen yangınlara karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Yangın durumlarında sistem alarm vererek tespit edilmesine olanak tanımakta; böylece müdahalenin en kısa sürede yapılmasına olanak tanımaktadır.

Eşya Listeleri

DipOda olarak depolarımızda aldığımız önlemler arasında listeleme ve eşya listeleri de yer almaktadır. Oda depo sırasında her müşteriye özel odalar sunulmaktadır. Buralara erişim, sadece kiralamış olan kişiler tarafından yapılabilmektedir. Depolama süreci, ilk adımından son adımına kadar başarılı bir şekilde firmamızca yürütülmektedir.

Her odada bulunan eşyalar özel bir şekilde dikkatlice ve düzenlice yerleştirilmektedir. Özel bir şekilde de sınıflandırılmaları ile gerektiği zaman kolayca erişim yapılabilmekte, hızlıca aranan şeyler bulunabilmektedir. Bunların yanı sıra diğer güvenlik önlemleri de yine alınmaktadır. Ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca çalışarak dikkatli bir şekilde depoları izlemektedir. Ayrıca kamera sistemlerimiz de kaliteli ve yüksek çözünürlüklüdür.

Tüm bunlar sadece müşterilere en iyi hizmetleri vermek, onların memnuniyetini elde edebilmek için sunulmaktadır. Eğer güvenli eşya depo hizmetleri kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek yardım almanız mümkündür.

Online Ödeme İmkanı

Çağa uygun ve modern ev depolama hizmetleri vermekte olan DipOda, eşyalarını herhangi bir sebeple depolamak isteyen herkese bunları sunmaktadır. Sadece bireysel kullanıcılar değil; aynı zamanda şirketler ve kurumsal müşteriler de bunlardan yararlanabilmektedir.

Şirketimiz depolama firmaları arasında her zaman kaliteden ödün vermeden, kaliteli ve güvenli hizmetler vermektedir. Bunlar sadece uygun fiyatlar ile değil aynı zaman çeşitli, kolay ve güvenilir ödeme yöntemler ile sunulmaktadır. Online ödeme de onlardan bir tanesidir.

Online ödeme yöntemlerimiz kaliteli bir alt yapıya sahip olduğu için kolayca kullanım görebilmektedir. Bu sayede fiziki olarak yer değiştirme gereksinimi olmadan istediğiniz yerde ve saatte ödemeleri rahatlıkla yapmanız mümkündür. Güvenli eşya depo çözümlerimiz kişileri memnun edebilmek için teknolojinin son olanaklarından yararlanmaktadır. Bu işlemler banka ya da kredi kartları kullanarak kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Eşya için kiralık depo arıyorsanız tüm bunlar ile firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetler almanıza olanak vermektedir. Bunlardan faydalanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Bu süreçte merak ettiğiniz tüm konuları danışmanız mümkündür.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;