Fabrika Eşya Depolama

Fabrika Eşya Depolama Hizmeti

eşya depolama (1)

Fabrika Eşya Depolama fabrikalar için özel olarak sunulan bir çözümdür. Bu hizmetler fabrikanın çalıştığı sektör, korumak istediği eşya ne olursa olsun etkili bir şekilde sunmaktadır. Eğer bunlardan yararlanmak istiyorsanız sadece bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri vermeniz yeterlidir.

Ev depolama hizmetlerinin bir parçası olsa da bu çözümler firmalara ve fabrikalara özel bir şekilde sunulmaktadır. Buna göre daha profesyonel ve ciddi bir şekilde çalışılmakta, gerekli önlemler de alınmaktadır. DipOda her kurumsal müşterisine en uygun hizmetleri verebilmek için, gerekli standartlara sahip olan tesislere sahiptir.

Tüm depolarımız son teknolojik önlemler ile donatıldığı için modern hizmetler verilmektedir. Akıllı depolama olanakları ve online ödeme, kolay bir şekilde çözümü almanıza olanak vermektedir.

eşya depolama (2)

Fabrika Eşya Depolama Hizmetleri Nedir?

Eşya depolama  hizmetlerinin bir parçası olan Fabrika Eşya Hizmetleri, bu eşyaları daha iyi şekilde korumanıza olanak tanımaktadır. Bu kapsamda fabrikaların korumak istediği eşya ne olursa olsun depolanması mümkündür. Makinelerden mobilyalara kadar pek çok eşya bu hususa  dahil olabilmektedir.

Fabrikalar farklı sebeplerden dolayı adres değişikliği yapmak isteyebilmektedir. Bunun yanı sıra depolarında fazla eşya varsa, bunları farklı bir yere almak da yine talep edilebilmektedir. Fabrika Eşya Depolama bu gibi durumlar için sunulan bir çözümdür.

Eğer hem kaliteli hem de güvenilir hizmet almak istiyorsanız, firmamız size bu konuda en iyi hizmetleri vermektedir. Özel fiziksel depolama birimleri içerisinde farklı eşyalar düzenli biçimde kataloglanarak etiketlenmektedir. Tüm bu süreç firmamız tarafından profesyonel ve etkili bir şekilde yönetilmektedir. DipOda müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak güvenilir ve kaliteli hizmetler vermeyi ön plana almaktadır.

Kurumsal müşteriler için tıpkı evden eve depolama hizmetleri gibi kaliteli ve güvenilir bir şekilde; bunun dışında ekstra önlemler ile sunulmaktadır.

Fabrika Eşya Depolama Ne Kadar Güvenilir?

Fabrikalar depoda korumak istediği eşya ne olursa olsun bunun güvenliğinden doğal olarak emin olmak istemektedir. DipOda bunun farkında olarak fiziksel depolarında gerekli tüm güvenlik önlemlerini etkili ve doğru bir şekilde almaktadır.

Oda depo çözümlerimiz her müşteri için özel bir şekilde planlanarak yapılmaktadır. Depolama firmaları arasında yenilik ve güvenilirliğe önem verilerek tüm eşyaların güvenliği ön plana alınmaktadır. Müşterilerin tüm eşyaları bizim için de aynı derecede önem ve hassasiyete sahiptir.

DipOda Fabrika Eşya Depolama Özellikleri

Fabrika Eşya Depolama hizmetlerini müşterilere en iyi şekilde verebilmek için üstün kalitede hizmetler vermektedir. Firmamız akıllı depolamanın mucidi olup kaliteden ödün vermeden çözümler sağlamaktadır. Böylece her müşterisini memnun etme, mağduriyetleri ortadan kaldırma üzerine çalışmaktadır.

Size sağladığımız hizmetlerin ne olduğunu daha iyi anlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, bunlar hakkında istediğiniz her konuyu danışmanız mümkündür.

Yangın Söndürme Sistemleri

Eşya için kiralık depo hizmetleri sunan firmamız depolarında tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Bu kapsamda yangın söndürme sistemleri de mevcuttur. Eşyalarınızın yangın gibi durumlara yönelik olarak verimli şekilde muhafaza edilmesi bizim için her zaman önem taşımaktadır.

Yangına karşı koruma sistemlerimiz verimli ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapsamda depomuz özel sensörlere, alarmlara ve yangına dair diğer tüm önlemler alınmaktadır. Tümü bakımlı ve güvenilir tutulmakta olup, etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Farklı Boyutlarda Depolama Modüller

Her fabrikanın büyüklüğü ve sektörü birbirine göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra her firmanın muhafaza etmek istediği eşyaların boyutu ve miktarı da farklılık arz edebilmektedir. Fabrika Eşya Depolama çözümlerimiz bu bakımdan birbirine göre değişiklik göstermektedir. Kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun odalar sunmaktadır.

Esnek bir yapıya sahip olan depomuzda kendi fabrikanız için en uygun olanları keşfetmeniz mümkündür. Fabrikanız küçükse ya da saklamak istediğiniz eşyaların sayısı azsa daha küçük boyutta olan depolarımıza göz atmanız mümkündür. Şayet gereksinimleriniz daha büyükse Medium, Large ve X-Large gibi seçenekler de mevcuttur.

Bunların arasında hangisini tercih ederseniz edin hepsi gerekli güvenlik önlemleriyle birlikte sunulmaktadır. Depolama  fiyatları her birinde değişiklik gösterse de her biri en uygun seçenekler ile sağlanmaktadır.

Fabrikalara Özel Etiketleme ve Listeleme

DipOda olarak firmamız büyük ve etkili bir şekilde düzenlenmiş tesise sahiptir. Bu kapsamda her oda müşterilerin eşyalarının karışmaması adına özel bir şekilde düzenlenmektedir. Her kullanıcının eşyası ayrı korunarak güvenlikleri en üst seviyede tutulmaktadır.

Bu durum aynı zamanda belge takiplerini daha kolay yapmaya, istendiği zaman erişim ve eşyanın bulunmasını kolaylaştırmaya da imkan vermektedir. Her müşterinin belgesi bizim için de büyük bir önem taşımaktadır. İlgili özel depolara sadece söz konusu müşteriler erişim sağlayabildiği için verimli bir şekilde hizmet verilmektedir. İstanbul ev eşyası depolama fiyatları tüm bu olanaklarla birlikte en uygun seviyelerdedir.

7/24 Güvenlik Önlemleri

DipOda Fabrika Eşya Depolama hizmetlerine gerekli tüm önlemlerini almaktadır. Yangın önlemlerinin ve etiketlemenin dışında, güvenlik önlemleri de 7 gün 24 saat etkili şekilde alınmaktadır. Müşterilerin önemli eşya ve belgelerini muhafaza etmek için potansiyel risklere karşı önlemler devamlı alınmakta, dikkatli bir şekilde bu süreçler yürütülmektedir.

Depolarımızda güvenlik kameraları mevcut olup bunlar son teknoloji ile çalışmaktadır. Bu nedenle devamlı izlenerek, her şeyin güvende olduğundan emin olunmaktadır. DipOda Türkiye’nin ilk self storage firması olarak, fabrikalara özel önlemler ile çalışmaktadır.

Fabrika Eşya Depolama Fiyatları

Güvenli eşya depo çözümleri firmamız tarafından gerekli tüm önlemler alınarak müşterilere sunulmaktadır. Sadece bireysel kullanıcılara değil, fabrika gibi büyük işletmelere de hizmetler verilmektedir.

Fiyatlarımız firmamız tarafından en uygun seviyelerde tutulmaktadır. Genel anlamda depolanacak eşyaların miktarı, özellikleri, ne kadar depolanacağı, deponun boyutu gibi konulara göre bunlar değişkenlik arz etmektedir. Ayrıca aylık eşya depo kirası, günlüğe göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca online ödeme sistemlerimiz, ödeme işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaya imkan vermektedir.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;