Göktürk Eşya Depolama

Göktürk Ev Eşyası Depolama

eşya depolama (1)

Taşınma, tadilat veya yurt dışı seyahatler gibi durumlarda ihtiyacınız olan fazladan alana erişim sağlamak için eşyalarınızı güvenli ve uygun koşullarda saklama imkanı sunan eşya depolama hizmeti, İstanbul’un önemli semtlerinden Göktürk’te yaşayanlar veya çalışanlar için özel bir hizmettir.

Dipoda, oldukça yaygın bir sorun olan depolama ihtiyacı için eşyalarınızı güvenle depolamanızı sağlayan mükemmel çözümler sunmaktadır. Göktürk eşya depolama hizmetleri profesyonel ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile tüm depolama ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Modern yaşamın gereksinimlerine uygun olarak kurulan firmamız, sunduğu şu avantajlarla depolama ihtiyaçlarınıza aradığınız çözümleri getirmektedir.

  • Küçük, orta, büyük ve çok büyük depolama modülleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile korunmaktadır.
  • Esnek depolama çözümleri sunulmaktadır.
  • Merkezi konumda bulunan depolarımıza kolayca erişebilirsiniz.
  • Her bütçeye uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.
eşya depolama (2)

Göktürk Ev Eşyası Depolama

Göktürk’te yaşayan ve eşya depolamayı düşünen kişiler, Dipoda ile self storage veya tam hizmet depolama seçeneklerinden birini tercih edebilmektedir. Self storage hizmeti ile bir depolama ünitesi kiralanmakta ve kendi eşyalarınızı kişiye özel depolarda saklanabilmektedir.

Tam hizmet depolama hizmetinde ise firmamız eşyalarınızı paketlemekte, almakta, depolamakta ve istediğiniz zaman size teslim etmektedir. Ev eşyası depolama hizmeti, geçici olarak fazla eşyalarınızı saklamak istediğinizde veya taşınma sürecinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamak istediğinizde kullanılabileceğiniz bir hizmettir.

Özel depolama tesisimizde bu hizmet sağlanmakta ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı depolama alanı seçenekleri sunulmaktadır. Ev eşyası depolama hizmetimiz eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlamaktadır.

Depolama tesisimiz 24 saat güvenlik kameraları, yangın önleme sistemleri ve güvenlik personeli gibi önlemlerle korunmaktadır. Müşteriler, depolama süresince eşyalarına erişebilmekte ve ihtiyaçları doğrultusunda depolama süresini uzatabilmekte veya eşyalarını geri alabilmektedir.

Hizmet, taşınma, seyahat veya evde fazla eşyaların depolanması gibi durumlar için Göktürk sakinlerine oldukça yararlı olmaktadır.

Göktürk Uzun Süre Depolama

Uzun süreli eşya depolama hizmeti ise daha kapsamlı ve 6 aydan fazla süreli çeşitli ihtiyaçları karşılamaktadır. Örneğin yurtdışına uzun süreli bir seyahate çıkan birinin eşyalarını güvenli bir şekilde depolamak istemesi gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

Dipoda, müşterilerin eşyalarını uzun vadeli olarak saklamak için geniş depolama alanları sunmaktadır. Özellikle uzun süreli depolama hizmetlerinden yararlanan kişiler için firmamız, güvenlik kameraları, hırsızlık önlemleri ve iklim kontrolü gibi modern güvenlik sistemleriyle depoları korumaktadır.

Kişiler aylar süren depolama hizmetlerinde herhangi bir güvenlik zafiyeti yaşamadan veya oda depo içerisinde eşyalarına herhangi bir zarar gelmeden hizmet sonunda eşyalarını ilk günkü gibi bulabilmektedir.

Göktürk Kısa Süre Depolama

Göktürk ev depolama hizmetleri temel olarak kısa ve uzun süreli olmak üzere iki kategori altında toplanmaktadır. Kısa süreli depolama hizmeti özellikle geçici bir ihtiyaç sonucunda ortaya çıkmakta ve tercih edilmektedir.

Örneğin evde tadilat veya yenileme çalışmaları sırasında eşyaların korunması için geçici depolama alanına ihtiyaç duyulabilmektedir. Göktürk’teki eşya depolama firmaları arasında en önde gelen firma olan Dipoda, bu tür durumlar için güvenli ve uygun depolama alanları sağlamaktadır.

Farklı boyutlarda depolar her eşya boyutuna uygun olarak kısa süreli kiralanabilmekte ve müşterinin ihtiyacına göre sunulan kısa süre depolama hizmeti özelleştirilebilmektedir.

Göktürk Kurumsal Depolama

Kurumsal depolama hizmetimiz, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun esnek depolama çözümleri sunmaktadır. Göktürk kurumsal depolama hizmeti sunan Dipoda, şirketlerin önemli belgelerini, ekipmanlarını ve envanterlerini güvenle saklamaktadır.

Müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Modern depolama tesislerimiz ve güvenlik önlemlerimizle işletmenizin değerli varlıklarını koruruz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın güvenliği ve sağlıklı bir şekilde taşınması önemlidir. Göktürk evden eve nakliyat hizmeti için uzman ekibimiz ve modern taşıma ekipmanlarımızla firmamız bu süreci sorunsuz bir şekilde yönetmektedir.

Eşyalarınızı özenle paketleyen ekibimiz, taşıma sürecinde titizlikle çalışmakta ve varış noktasında güvenle teslim etmektedir. Evden eve depolama ve nakliyat çözümleri için small, medium, large ve XL olmak üzere 4 farklı nakliye aracı boyu bulunmaktadır.

Böylece taşınacak olan eşyaların boyutlarına uygun nakliye aracı ile nakliye hizmeti sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi adına özel ambalajlama ve paketleme işlemi de sunulmaktadır.

Göktürk Antrepo

Göktürk Antrepo hizmeti, depolama ve dağıtım süreçlerini etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olmaktadır. Modern antrepo tesislerine sahip Dipoda olarak eşyalarınızı güvenle saklarız ve gerektiğinde hızlı bir şekilde dağıtımını sağlarız.

Siz işinize odaklanırken, antrepo ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiriz. Profesyonel antrepo hizmetleri için firmamız Göktürk ve çevresindeki işletmeler için kusursuz bir süreç sunmayı başarmaktadır.

Göktürk Parsiyel Depolama

Göktürk parsiyel depolama hizmeti de Dipoda tarafından müşterilerine sunulmakta ve ihtiyaca uygun esnek depolama çözümleri sunmaktadır. Küçük hacimli eşyalarınızı veya belgelerinizi depolamak için ideal bir seçenek olarak, aynı zamanda son derece ekonomik bir depolama çözümü olmaktadır.

Parsiyel depolama hizmeti ile gereksiz yere büyük bir depolama alanı kiralamak zorunda kalmadan ve maliyetleri optimize ederek eşyaların muhafaza edilebilmesi sağlanmaktadır. Kişiler başka bir kişi ile birlikte ortak bir depo kiralayabilmektedir.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;