Göztepe Eşya Depolama

Göztepe Ev Eşyası Depolama

eşya depolama (1)

Eşya depolama geçici bir süre boyunca kişilerin eşyalarını güvenli bir şekilde korumaları için sunulmaktadır. Bu hizmetler evlere, iş yerlerine, şirketlere ve kurumlara gereksinimleri doğrultusunda önerilmektedir. Özel depolama alanı olarak, herkes için kişisel şekilde sağlanmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı meydana gelebilecek gereksinimlere pratik ve güvenilir çözümler vermektedir.

Özel tesislerde sunulan ev depolama çözümleri, gelişmiş güvenlik önlemlerine sahiptir. Böylece eşyaların güvenilir bir şekilde saklandığından emin olunması sağlanmaktadır. Türkiye’nin ilk self storage depolama firması olarak DipOda, çağa uygun tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Firmamız bu çözümleri ihtiyacı olan herkese sunmaktadır. Bu kapsamda evden eve depolama mevsimsel eşyaların korunması, yolculuk, taşınma, tadilat ya da farklı sebeplerden ötürü alınabilmektedir. Amacınız ne olursa olsun, firmamız size kaliteli ve güvenilir hizmetler vermektedir.

eşya depolama (2)

Göztepe Eşya Depolama Hangi Durumlara Kullanılabilir?

Oda depo hizmetleri kişiler tarafından farklı durumlarda kullanılabilecek bir hizmettir. Sadece kullanıcılara değil, aynı zamanda kurumsal müşteriler de bunlardan faydalanabilir. Örneğin taşınma süreci yaşanıyorsa bu esnada eşyaların ne olacağı soru işareti uyandırabilmektedir. Eşya depolama bu gibi durumlarda kişilere göre özel bir şekilde sunulmaktadır.  

Depolama hizmetleri, taşınma sürecinde kişilere büyük bir kolaylık sağlayabilmektedir. Taşınma tarihine kadar eşyalar güvenli şekilde saklanabilmektedir. Bunun dışında tadilat esnasında da bunlardan yararlanmak mümkündür. Tadilat esnasında eşyalar sıklıkla kirlenebilmekte ya da zarar görebilmektedir.

Eşya için kiralık depo çözümleri bu esnada da kullanım görebilmektedir. Böylece eviniz tadilat görürken eşyalarınızın güvenliğinden emin olmanız mümkündür. Tüm bunların yanı sıra mevsimlik eşyalarınızı evin dışında saklamak, korumak istiyorsanız bu hizmetler yine çözüm sunmaktadır. Örnek olarak kışlık eşyalarınız çok fazlaysa, yaz aylarında bunları etkili bir şekilde korumanıza fırsat vermektedir.

Depolama firmaları arasında şirketimiz her zaman en uygun fiyatları vererek hizmet almanıza yardımcı olmaktadır.

Göztepe Eşya Depolama Fiyatları

Depolama hizmeti almadan önce fiyatlarının nasıl olduğu pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Depolama fiyatları genel anlamda bir dizi etmene göre değişmektedir. Genel anlamda depo boyu, kaç gün depolama alındığı, eşya özelliklerine göre farklılaşmaktadır.

DipOda Small, Medium, Large ve X-large gibi farklı boyutlarda odalara sahip olup her birinde boyutlar değişkenlik göstermektedir. Genel anlamda odaların boyutu büyüdükçe daha fazla eşya saklamaya izin verdiği için fiyatlar da bundan etkilenmektedir. Firmamız farklı boyutlarda odalarını, farklı müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel bir şekilde sunmaktadır.

Ayrıca kaç gün hizmet alındığı da bu kapsamda değişmektedir. Günlük ve aylık eşya depo kirası bu anlamda farklılaşmaktadır. Aynı zamanda bir aylık bir kiralama ile iki aylık bir hizmet arasında farklılık oluşabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra eşyaların yapıları da fiyatlar üzerinde etkisini gösteren bir konudur.

Bu bakımdan İstanbul ev eşyası depolama fiyatları üzerine fikir almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Firmamız size en uygun teklifleri kaliteden ödün vermeden sunmaktadır.

Göztepe Eşya Depolama Şirketleri

Gerek evinde gerekse iş yerinde eşyalarını depoya kaldırmak isteyen kişiler, bu kapsamda alanında en iyi firma ile çalışmak istemektedir. Akılı depolamanın mucidi olan DipOda, bu hizmetlerini avantajlı özellikler ile birleştirerek size sunmaktadır. Bu süreç esnasında aylık eşya depo kirası da en uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Firmamızın eşya depolama hizmetlerinde yararlanılmakta olan depolama alanları güvenlik standartlarına göre tasarlanmıştır. En üst düzeyde korumaya yardım etmek adına gelişmiş yangın söndürme sistemleri yer almaktadır. Bunlar müşterilerin depolanan eşyalarının güvenliğini en üst seviyelere getirmek adına etkili çözümler sunmak için özenli şekilde belirlenmektedir.

Tesislerimizde bulunan söndürme sistemlerimiz teknolojinin son olanaklarına sahiptir. Şayet yangın belirtisi tespit edildiği durumda alarm vermektedir. Böylece olası yangınlar hızlı bir şekilde tespit edilerek gerekli güvenlik önlemleri de hızlıca alınmaktadır.

Eşya Listesi ve Etiketleme

Göztepe Eşya depolama hizmetlerinde firmamız her müşterisi için özel odalar kullanarak hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra her bir müşterinin eşyası yine etkili şekilde etiketleyerek, güvenli şekilde saklanması sağlanmaktadır. Herkese kişiselleştirilmiş hizmetler veren firmamız titizlik ve disiplinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Her bir oda müşteriye özel olduğu için; ilgili kişilerden başka kişiler ev depolama esnasında bu odalara girememektedir. Her bir odada da eşyalar özenli şekilde düzenlenerek sınıflandırılmaktadır. Bu sayede hem aranan kolay şekilde bulunabilmekte, hem de kolay bir şekilde erişim sağlanabilmektedir.

Bunun yan sıra tüm güvenlik önlemleri de 7 gün 24 saat boyunca alınmaktadır. Personellerimiz alanda etkili bir şekilde çalışarak güvenlikten ve dikkatten ödün vermemektedir. Depolarımızda kullandığımız kamera sistemleri son teknoloji olup yüksek çözünürlük ile çalışmaktadır. Tüm bunlar birleştirilerek müşteri memnuniyeti kapsamında en uygun hizmetleri almanıza olanak tanınmaktadır.

Siz de güvenli eşya depo hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek konu hakkında yardım almanız mümkündür.

Online Ödeme Sistemleri

DipOda sadece uygun fiyatlar ile depolama almanıza olanak tanımaz. Bunun yanı sıra ödeme işlemlerini de kolay bir şekilde almanıza olanak  tanımaktadır. Bu bakımdan pratik ve güvenli ödeme deneyimi yaşayabilmeniz için online ödeme sistemleri yer almaktadır. Sahip olduğumuz bu sistem ile ödemeleri istediğiniz her yerde kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Güvenli eşya depo çözümlerimiz teknolojinin son imkanları ile çalıştığı için hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanım görebilmektedir. Kullandığımız sistem üzerinden hem banka hem de kredi kartları ile ödeme işlemlerini kolay bir şekilde yapmanız mümkündür. Gerekli tüm güvenlik önlemleri de alındığı için sorunsuz bir şekilde yararlanılabilmektedir.

Tüm bunlar firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile size sunulmaktadır. Bunlar üzerine merak ettiğiniz sorular bulunuyorsa bizimle hemen iletişime geçebilir, merak ettikleriniz üzerine danışabilirsiniz.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;