İşyeri Eşyası Depolama

İşyeri Eşyası Depolama Hizmeti

eşya depolama (1)

İşyeri eşyası depolama genellikle kurumsal müşterilere, işletmelere ve ofislere sunulan bir hizmettir. Bu kapsamda mobilyalardan önemli eşyalara kadar pek çok şeyi saklamak mümkün olmaktadır. İşletmeniz ve işyeriniz ne üzerine çalışıyor olursa olsun; bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Bu çözümler ev depolama hizmetlerinin bir parçası olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak ev eşyası depolamaya göre daha profesyonel hizmetlerdir. Eğer bunlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, DipOda size en iyi olanakları tanımaktadır.  Güvenilir depolama tesislerinde gerekli tüm önlemler etkili bir şekilde alınmaktadır.

Bunun için tesisimiz teknolojik bir şekilde gerekli standartlar ile donatılmıştır. Firmamız işyeri eşyası depolama hizmetlerini online ödeme yöntemi ve akıllı depolama olanakları ile sunmaktadır.

eşya depolama (2)

İşyeri Depolama Hizmetleri Nedir?

İşyeri depolama çözümleri eşya depolama hizmetlerinin bir bölümü olarak sunulmaktadır. Bunlar kapsamında mobilyalardan bilgisayarlara kadar farklı eşyalar başarılı bir şekilde korunabilmektedir. Bu çözümler ofisler, işletmeler ya da iş yerleri tarafından genellikle fazla eşyaları burada tutmak veya yer değiştirme esnasında saklamak için tercih edilmektedir.

Şirketimiz bu hizmetten en iyi sonuçları alabilmeniz için özel fiziksel depolama birimlerine sahiptir. Her eşya özel bir şekilde kataloglanmakta, etiketlenmekte ve müşterilere özel bir şekilde korunmaya alınmaktadır.

DipOda müşteri memnuniyetini ön plana alarak, bu süreçleri en iyi şekilde optimize etmektedir. Gerek kısa süreli gerekse uzun süreli saklamalar, başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gerekli tüm güvenlik önlemleri, etkili bir şekilde alınmaktadır. Evden eve depolama hizmetlerinin parçası olsa da kurumlara özel bir şekilde verilmektedir.

İşyeri Eşyası Depolama Güvenilir Mi?

İşyerleri korunacak eşyası ne olursa olsun bunların güvenilir bir şekilde saklanmasını istemektedir. DipOda her kurumsal müşterisini memnun edebilmek için bunları profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Oda depo hizmetleri ile bunları müşterilere özel yerlerde saklamaktadır.

Sektöründe bulunan depolama firmaları içerisinde, şirketimiz her bir eşyanızın güvenliğini her zaman ön plana almaktadır. Gerekli tüm güvenlik önlemleri fiziksel depolarımız içerisinde yer almaktadır. Sizlerin değerli ve önemli eşyaları bizim için de aynı öneme sahiptir.

DipOda İşyeri Eşyası Depolama Özellikleri Neler?

Akıllı depolamanın mucidi olarak firmamız, İşyeri Eşyası Depolama hizmetlerini üstün kalite ile sunmaktadır. Bu nedenle her müşterisini memnun edecek, mağdur etmeyecek şekilde depolarında gerekli önlemleri de almaktadır. Eğer hizmetlerimizi nasıl sunduğumuzu merak ediyorsanız aşağıdan daha ayrıntılı olarak görmeniz mümkündür.

Yangın Söndürme Sistemleri

Firma olarak sahip olduğumuz eşya için kiralık depo tesisleri yangın söndürme sistemlerine sahiptir. Böylece depolanan eşyaların yangın gibi durumlara karşı en üst seviyede korunması hedeflenmektedir.

Bu sistemler tüm depoda mevcut olup istenmeyen ve beklenmeyen yangınlarda hızlı ve etkili şekilde korunmasına yardımcı olmaktadır.  Yangın algılama sensörleri, alarmlar ve yangın söndürme sistemleri mevcut olup etkili bir şekilde kullanım görmektedir.

Farklı Boyutlarda Depolama Modülleri

Dipoda İşyeri Eşyası Depolama çözümlerinde farklı oda modüllerine sahiptir. Farklı boyutlardaki odalar, değişik miktar ve boyutlardaki eşyaları daha etkili şekilde korumaya yardımcı olmaktadır. Küçükten büyüğe sıralanan bu sistemler herkese kişiselleştirilmiş çözümler teklif etmektedir.

Depolama modülleri küçük işyeri ve ofislerinden, büyük firmalara kadar farklı iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmektedir. Esnek bir yapıya sahip olup böylece saklanacak eşyalar ne olursa olsun, başarılı bir şekilde muhafaza edilmesine olanak tanımaktadır. Şayet küçük bir ofisseniz kendinize en uygun olanağı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Aynı şekilde eşyalarınız çok sayıdaysa veya büyük boyutlarda ise daha geniş odaları tercih edebilirsiniz. Small, Medium, Large ve X-Large seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, gerekli tüm güvenlik önlemleri etkili bir şekilde alınmaktadır. DipOda tüm bu hizmetlerini sunarken depolama fiyatları en uygun seviyelerde sunulmaktadır.

Kişilere Özel Etiketleme ve Listeleme

Firmamız tarafından sunulan bu hizmetlerde farklı müşterilerin eşyalarının karışmamasına her zaman büyük bir özen gösterilmektedir. Bu anlamda İşyeri Eşyası Depolama özel etiketleme ve listeleme yapılmaktadır. Bu sayede depolama süreçleri çok daha etkili biçimde yönetilmektedir. Bu durum aynı zamanda kolay bir şekilde erişim yapılmasına, belge takibinin daha kolay yapılmasına da olanak tanımaktadır.

Müşterilerin özel eşyalarına ve belgelerine her zaman gerekli önem firmamız tarafından verilmektedir. Aldığımız önlemler ile hiçbir eşya karışmadan doğru bir şekilde sınıflandırılmaktadır. Bunlara erişim ise sadece ilgili müşteriler tarafından yapılabildiği için en iyi hizmetleri uygun aylık eşya depo kirası ile almanız mümkündür.

7/24 Güvenlik

DipOda aldığı tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra İşyeri Eşyası Depolama hizmetlerine gerekli güvenlik önlemlerini de almaktadır. Müşterilerin önemli eşyalarını korumak adına devamlı izlenmekte, potansiyel riskler hızlı bir şekilde tespit edilerek gerekli önlemler alınmaktadır. Böylece eşyalar da en iyi seviyelerde etkili biçimde korunmaktadır.

Bu kapsamda güvenlik kameraları da yer almakta olup depo alanların devamlı izlemektedir. Bu sistemleri yüksek bir çözünürlüğe sahip olduğu için her şeyi etkili bir şekilde görebilmektedir. Tüm bu olanaklar ile Türkiye’nin ilk self storage firması olarak şirketimi en iyi çözümleri sunmaktadır. Eşya için kiralık depo hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İşyeri Eşyası Depolama Fiyatları

Sizlere güvenli eşya depo hizmetleri vermekte olan firmamız kalite ve güvenlikten ödün vermeden çalışmaktadır. Bu kapsamda fiyatlarımız müşterilerin hangi eşyaları depolayacağına, ne kadar süre depolayacağına, eşyaların özellik ve boyutlarına göre değişkenlik arz etmektedir.

Ancak İşyeri Eşyası Depolama hizmetleri her zaman firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Firmamız kişiler iletişime geçtikten sonra gerekli tüm bilgiler alınmakta, ardından buna göre bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Online ödeme sistemleri ile bunlar kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;