KISA SÜRE DEPOLAMA

Kısa Süre Depolama

Yenilikçi ve modern yöntemlerle eşya depolama hizmeti vermekte olan firmamız, her türlü ihtiyaca yönelik farklı depolama seçenekleri sunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik olarak farklı büyüklüklerde ve özelliklerde depolama alanı seçeneklerine sahip olan firmamız, kısa süre depolama ihtiyaçlarınıza en uygun alanı sizlere sağlamaktadır.

 

Depolama firmaları arasında en uygun depolama fiyatları sunmakta olan DipOda, sizlere ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hem uzun süre depolama hem de kısa süre depolama imkanı sunmaktadır. Akıllı depolamanın mucidi olan DipOda, Türkiye’nin ilk self storage depolama firması olarak öne çıkmakta ve güvenli eşya depolama hizmeti vermektedir

Kısa Süre Depolama İşlemlerinde Süreç Nasıl İşler?

Kısa süre depolama işlemlerinin ilk basamağında, depolanacak olan eşyaların analizi ve belirlemesi yapılır. Hangi eşyaların ne kadar süre depolanacağına göre, uygun olan depolama alanı seçilir. Gerekli belirlemeler yapıldıktan sonra ise paketleme işlemine geçilir.

 

Paketleme esnasında eşyaların yapısına ve türüne uygun ambalaj ve kutular seçilmektedir. Bununla birlikte bir eşyanın depoda kalacağı süreye göre de ambalaj ve kutu seçimleri değişebilmektedir. Paketleme işlemlerinden hemen sonra ise etiketleme ve listeleme yapılmaktadır. Bu işlemler, eşyaların düzenli ve güvenli bir şekilde saklamasını sağlar.

 

Paketleme ve listeleme işlemleri sonrasında ise taşıma işlemi yapılmaktadır. Eşyalar, uygun olan depolama alanlarına, güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Uzman ekibimiz, eşyaları güvenli bir şekilde depoya taşımaktadır. Ardından ise depoyu yerleştirme işlemi yapılır.

 

Firmamız ve deneyimli ekibimiz, eşyaları teslim aldıktan sonra depolama süreci bitene ve eşyaları sizlere geri verene kadar eşyaların güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Depolama sürecinin sonunda ise eşyalarınız hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Kısa Süre Depolama İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kısa süre depolama, eşyalarınızın geçici bir süre için saklanması ve korunması için vermiş olduğumuz bir hizmettir. Taşınma, seyahat, tadilat gibi çeşitli nedenlerden dolayı, kısa süre depolama hizmetine  sık sık ihtiyaç duyulmaktadır. Kısa bir süre için eşyalarınızı güvenli ve düzenli bir şekilde saklamak isterseniz, firmamızın vermiş olduğu güvenli eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Kısa süreliğine eşyalarınız için depo kiralamayı düşünüyorsanız, DipOda olarak sizlere sunduğumuz farklı depolama alanlarını değerlendirebilir ve sizin için en makul alanı uygun depolama fiyatları ile kiralayabilirsiniz.

 

Depo alanı seçerken eşyalarınız için uygun boyutta ve uygun şartlara sahip bir alan bulmanız büyük önem taşımaktadır. Saklamak istediğiniz eşyaların boyutu, miktarı, türü ve saklamak istediğiniz süreye göre ihtiyaç duyacağınız alan değişiklik gösterir. DipOda olarak, ihtiyaç duyduğunuz her alanı sizlere seçenek olarak sunmaktayız. Small, Medium, Large ve Xlarge olmak üzere farklı boyutlarda alanlarımız bulunmaktadır. Bu depolama modüllerinden size en uygun olanı seçebilir ve eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

 

Depolama süresi kısa bile olsa eşyaların sağlam kalması için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Kısa süre depolama esnasında, eşyalarınız depolarımızda 7/24 şekilde güvende tutulmaktadır. Son teknoloji ve akıllı sistemlerle donatılmış olan depolarımızda, kameralar, alarm sistemleri, yangın söndürme sistemleri yer almaktadır. Bu noktada eşyalarınız, depolarda her açıdan güvende tutulmaktadır.

 

Ayrıca depolarımızda klima kontrolü de bulunmaktadır. Özellikle hassas eşyaları saklamak için bu iklim kontrolü büyük önem taşımaktadır. Her mevsim, depoların hava kontrolünü başarılı bir şekilde sağlayan firmamız, nem ve rutubet konusunda da eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır.

 

Kısa süre depolama işlemlerinde en önemli noktalardan birisi de depolanacak eşyaların düzenlenmesi ve iyi bir şekilde paketlenmesidir. Profesyonel ekibimiz, paketleme işlemini en düzgün şekilde gerçekleştirmektedir. Paketleme işlemleri sırasında düzenli bir şekilde çalışan ekiplerimiz, etiketleme ve listeleme işleri düzgün bir şekilde yapmaktadır.  Bu da eşyaların tekrar depodan çıkarılma ve kullanılma işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

Kısa Süre Depolama ve Eşyalar İçin Alınması Gereken Önlemler

Kısa süre depolama, çeşitli nedenlerden dolayı sıkça ihtiyaç duyulabilen yöntemlerden birisidir. Genel olarak taşınma, tadilat ve inşaat gibi durumlarda ya da seyahatlerde kısa süre depolama tercih edilmektedir.

 

Eşyaların ne kadar süre ile depoda kalacağı önemli bir faktördür. Uygun depo, bu süreye göre seçilmelidir. Kısa süre depolama için uygun alanlar sunmakta olan firmamız, güvenli eşya depolama konusunda öne çıkmaktadır. Eşyalarınızı ve malzemelerinizi haftalık ve aylık olarak uygun depolarda saklayabilirsiniz.

 

Depo alanlarımızda bulunan üst düzey güvenlik önemleri, eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Bununla birlikte eşyalarınızın saklanacağı alanlarda iklim kontörlü yapılmakta, depolar nem ve rutubetten korunmaktadır. Kısa süreli de olsa nem ve rutubet gibi olumsuz durumlar, eşyalara büyük zararlar verebilmektedir. Ancak DipOda depolarında kullanılan üstün teknoloji ve akıllı sistemler sayesinde bu tip sorunlar yaşanmamaktadır. Nem ve rutubetin yanı sıra, toz, böcek, kir gibi olumsuzluklar eşyalarınızdan uzak tutulmakta, eşyalarınız için düzenli ve temiz ortam sağlanmaktadır.

 

Depolarımız, eşyalarınıza kolayca erişebilme fırsatı da sunmaktadır. Self storage depolama hizmeti vermekte olan firmamız, istediğiniz zaman eşyalarınıza kolay bir şekilde erişebilme imkanı verir.

Kısa Süre Depolama Fiyatları

Kısa süre depolama fiyatları, farklı durumlara ve faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Bu faktörlerden biri, depolama süresinin ne kadar olduğu ile yakından ilişkilidir. Bu noktada eşyalarınızı ne kadar süre ile depolamanız gerektiğini belirlemelisiniz. Depolama firmaları arasında oldukça uygun fiyatlı depolama imkanı sunmakta olan DipOda, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

 

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları, genel olarak depo alanının boyutuna, eşyaları saklama süresine, eşyaların boyutlarına ve miktarlarına, depolama alanlarının nerede olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Eşya depolama firmaları arasında bir kıyaslama yapacak olursak, firmamız oldukça uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklama politikasına sahiptir.

 

Bunların yanı sıra ek hizmetler de fiyatlandırmayı değiştirebilmektedir. Yine eşyaların boyut ve miktarına bağlı olarak, paketleme, etiketleme, listeleme, sigortalama gibi işlemler de depolama fiyatları için etkili olmaktadır.

 

Firmamız, vereceği kaliteli ve güvenli hizmetlerin ödemesini online olarak da alabilmektedir. Böylece uzaktan bir şekilde ödemelerinizi çok daha kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Online ödeme yöntemleri ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde depolayabilirsiniz.

 

 

Kısa süre depolama hizmetlerimizden faydalanmak için sayfamızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde depolamak için farklı seçeneklerimizi inceleyebilir ve eşyalarınız için en uygun depo alanını tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın saklanacak olduğu depoları gezebilir ve bu şekilde depolarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 

Ev Eşyası Depolamanın

Güvenilir Adresi DipOda

DİPODA DEPOLAMA

Ev Eşyalarınız, Arşivlenecek Eşyalarınız veya Endüstriyel Ürünleriniz İçin 6 Tip Oda Depo Sistemi ile 17 Yıldır Hizmetinizdeyiz.

Bireysel ve Kurumsal Depolama'da Self Storage'nin Mucidi DipOda.

İLETİŞİM

DipOda Depolama  İstanbul Başta Olmak Üzere 3 Bölge 5 Tesisi ile Depolama ve Lojistik Hizmeti Vermektedir. Kullanmış Olduğu Görsel ve İçeriklerin İzinsiz Kullanılması Yasaktır.  Tüm Hakları Saklıdır. Copyrights All Rights Reserved. 2023