Maslak Eşya Depolama

Maslak Ev Eşyası Depolama

eşya depolama (1)

Eşya depolama, taşınma, tadilat, yurt dışı seyahatleri veya ev eşyalarınız için fazladan alana ihtiyacınız olduğunda eşyalarınızı güvenli ve uygun koşullarda saklamanıza imkan vermektedir. Eşya depolama hizmeti veren firmamız, farklı boyutlarda ve özelliklerde depolara sahiptir.

İstanbul’un en işlek ve prestijli semtlerinden biri olan Maslak’ta yaşayanlar veya çalışanlar için depolama ihtiyacı oldukça fazladır. Dipoda, Maslak’ta eşyalarınızı güvenli ve rahat bir şekilde depolamak için size mükemmel çözümler sunmaktadır.

Modern yaşamın getirdiği depolama ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş öncü bir firma olarak öne çıkan Dipoda, Maslak eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz eşya için kiralık depo imkanı sunmaktadır.

eşya depolama (2)

Maslak Eşya Depolama Hizmeti İçin Dipoda’nın Sunduğu Avantajlar

Maslak eşya depolama hizmeti için Dipoda sunduğu avantajlar ile öne çıkmaktadır. Özellikle akıllı depolamanın mucidi olarak firmamız, sunduğu şu gibi avantajlarla oda depo hizmeti vermektedir.

 • Firmamız farklı boyutlarda ve farklı ihtiyaçlara uygun depolama seçenekleri sunmaktadır. Small, medium, large ve xlarge depolama modülleri ile ihtiyacınız olan depolama alanını seçebilirsiniz.
 • Dipoda’nın depoları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve alarm sistemleri ile korunmaktadır. Eşyalarınız her zaman güvendedir.
 • Size esnek depolama çözümleri sunmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman depoya koyabilir ve istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.
 • Dipoda’nın depoları Maslak’ta merkezi bir konumdadır ve kolayca erişilebilmektedir.
 • Her bütçeye uygun depolama çözümleri sunarak depolama fiyatları konusunda her müşterisini memnun etmektedir.

Maslak’ta Eşya Depolamanız Gereken Durumlar

Maslak’ta yaşayan veya çalışan kişiler, evlerindeki, ofislerindeki veya herhangi bir yerdeki eşyalarını depolayabilecekleri Dipoda sayesinde güvenli eşya depo hizmeti alabilmektedir. Özellikle depolama firmaları arasında sunduğu yenilikçi çözümlerle dikkat çekmektedir.

Maslak’ta eşya depolamanız gereken durumlar arasında şunlar yer almaktadır.

 • Taşınma sırasında eşyalarınızı geçici olarak depolamak için Dipoda’nın depolarını kullanabilirsiniz.
 • Evinizde yeterli depolama alanınız yoksa, fazla eşyalarınızı Dipoda’da depolayabilirsiniz.
 • Ofis taşınması sırasında eşyalarınızı geçici olarak depolamak için firmamızın depolarını kullanabilirsiniz.
 • Kışlık veya yazlık eşyalarınızı kullanmadığınız sezonlarda Dipoda’da depolayabilirsiniz.

Maslak Ev Eşyası Depolama

Maslak’ta ev eşyası depolama ihtiyacı olan kişiler, ister taşınıyor olun, ister tadilat yaptırıyor olun, ister ekstra alan ihtiyacınız olsun, eşyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde depolamak için Dipoda’da birçok depolama seçeneği bulunmaktadır.

Maslak’ta ev depolama için Self-storage depolama hizmeti sunan firmamız sayesinde eşyalarınızı kendiniz kilitlediğiniz ve erişebildiğiniz bir depolama ünitesi kiralarsınız. Küçük hacimli eşyalar için veya eşyalarınıza sık sık erişmeniz gerekiyorsa uygun bir seçenek olmaktadır.

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları ise seçtiğiniz depolama türüne, deponun büyüklüğüne ve depolamanın süresine göre değişmektedir.  Firmamız self-storage için en uygun fiyatlı, en güvenli ve en profesyonel seçenektir.

Self Storage Depolama Hizmeti Nedir?

Self Storage depolama hizmeti, eşyalarınızı kendi konteynerinizde depolamanızı sağlayan bir hizmettir. Eşyalarınızı deponuza yerleştirirsiniz ve deponuza sadece siz erişebilirsiniz. Self Storage depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve alarm sistemleri ile korunmaktadır.

Özellikle her türlü eşya boyutuna uygun depo boyutları ile kişiler, ister küçük ister büyük boyutlu depoları dilediği süre boyunca kiralayarak sadece kendisinin erişebileceği özel bir alana sahip olmaktadır.

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için profesyonel ambalaj ve paketleme hizmeti sunarız. Eşyalarınızı kısa veya uzun süreli depolayabilirsiniz. Depolama süresi boyunca ihtiyaçlarınıza göre esnek çözümler sunarız.

Ayrıca eşyalarınızın deposuna taşınması ve depodan teslim alınması için nakliye hizmeti de sunulmaktadır.

Maslak’ta Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Dipoda ile self storage depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, şu adımları takip ederek profesyonel bir eşya depolama hizmeti alabilmektedir.

 • İhtiyacınız olan depo boyutunu belirleyin.
 • Firmamız ile iletişime geçin.
 • Fiyat teklifi alın.
 • Depolama sözleşmesini imzalayın.
 • Eşyalarınızı deponuza yerleştirin.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve güvenilir hizmetimiz ile eşyalarınızın emniyetini garanti eden firmamız, müşterileri memnuniyetini de son derece önemsemektedir.  Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız.

Her bütçeye uygun depolama çözümleri sunan firmamız, Türkiye’nin birçok şehrinde geniş bir hizmet ağına sahip olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi daha pek çok ilde güvenilir depolama hizmetleri sunmaktadır. Kısa zamanda tüm Türkiye’de Dipoda ile kaliteli depolama hizmetleri alabilirsiniz.

Maslak Güvenilir Depo Hizmeti

Dipoda olarak, müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir. Maslak’ta bulunan depolama alanımız son teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ve profesyonel güvenlik personeli sayesinde eşyalarınız her zaman güvende olacaktır.

Ayrıca sizlere özel depo odaları sayesinde odanıza yalnızca sizin erişebileceğiniz bir hizmet sunulmaktadır. Böylece eşyalarınızın güvenliği konusunda herhangi bir sorun yaşanmazken, kişiler dilediği zaman depolarına erişebilmektedir.

Maslak Kısa Süre Depolama

Kısa süre depolama hizmeti, eşyalarınızı kısa bir süre için güvenli bir yerde saklamanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Hizmet, taşınıyorsanız, eviniz tadilattaysa veya fazladan eşyalarınız için yer açmanız gerekiyorsa idealdir.

Kısa süreli eşya depolama hizmeti veren firmamız, eşyalarınızı farklı boyutlarda depolarda saklayabilmektedir.  Kısa süreli eşya depolama hizmetimizin bazı avantajları arasında şunlar yer almaktadır.

 • Eşyalarınız güvenli ve sigortalıdır.
 • Eşyalarınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz.
 • Farklı boyutlarda depolar mevcuttur.
 • Fiyatlar uzun süreli depolamaya göre daha düşüktür.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;