Mecidiyeköy Eşya Depolama

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama

eşya depolama (1)

Türkiye’nin ilk self storage depolama firması ve “akıllı depolamanın mucidi” olan Dipoda, Mecidiyeköy’de de geniş bir depolama ağıyla hizmetinizdedir. Dipoda’da farklı ev eşyası depolama ihtiyaçlarına uygun small, medium, large ve xlarge olmak üzere dört farklı depolama modülü mevcuttur. Eşyalarınızın boyutuna ve miktarına göre en uygun ev depolama modülünü seçebilir, ihtiyacınız kadar alan için ödeme yapabilirsiniz.

  • Eşya listesi, etiketleme ve listeleme hizmeti
  • Ücretsiz ambalaj malzemesi temini
  • Sigortalama hizmeti
  • Depolama alanlarına 7/24 erişim imkanı

Dipoda’nun sunduğu ev depolama hizmetinde yer alan diğer detaylardır.

eşya depolama (2)

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul’da yaşayanların güvenli eşya depo ihtiyaçları için tercih ettiği öncü firma Dipoda, sunduğu benzersiz hizmetleriyle dikkat çekmektedir. Dipoda, Türkiye’nin ilk self storage depolama firması olma özelliğini taşıyarak, müşterilerine modern ve akıllı depolama imkanı sunmaktadır. Bu yenilikçi depolama çözümü, kullanıcılarına “akıllı depolamanın mucidi” olarak bilinmektedir.

Depolama firmaları arasında yer alan Dipoda’nın depolama modülleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır. Small, medium, large ve xlarge depolama modülleri ile müşterilere geniş bir depolama alanı seçeneği sunulmaktadır. Bu sayede her türlü eşya, özenle paketlenip depolanabilmektedir.

Firmanın sunduğu hizmetler arasında öne çıkan unsurlar arasında yangın söndürme sistemi yer alır. Dipoda, müşterilerinin eşyalarını güvende tutabilmek adına modern yangın söndürme sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıca, online ödeme yöntemleri ile pratik ve güvenli bir ödeme süreci sunulmaktadır.

Evden Eve Depolama

Taşınmak stresli bir süreç olabilmektedir. Eşyalarınızı paketlemek, taşımak ve yeni evinize yerleştirmek oldukça zorlayıcı olabilir. Dipoda evden eve depolama hizmeti ile bu stresi en aza indirebilirsiniz.

Dipoda, evinizdeki tüm eşyalarınızı güvenli ve konforlu bir şekilde depolar. Eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına ve depolanmasına kadar tüm süreci sizin için yönetir. Dipoda, farklı ihtiyaçlara uygun oda depo seçenekleri sunar. Kısa veya uzun süreli depolama, küçük veya büyük hacimli eşya depolama gibi ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulabilirsiniz.

Depolama Fiyatları

Dipoda, İstanbul’da depolama ihtiyacını karşılamak isteyenlere sunduğu uygun fiyatlarla öne çıkan bir depolama firmasıdır. Firmanın esnek depolama fiyatları, müşterilere geniş bir yelpazede seçenek sunarak her bütçeye hitap etmeyi amaçlar.

Dipoda’da depolama fiyatları, depolama alanının büyüklüğüne ve müşterinin ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Firmanın small, medium, large ve xlarge ev depolama modülleri, kullanıcılara ihtiyacına uygun bir depolama seçeneği sunar. Bu modüller arasında geçiş yapmak da oldukça kolaydır. Böylece müşteriler sadece ihtiyaçları kadar alanı kullanarak ekonomik bir depolama çözümü bulabilirler.   

Dipoda, müşterilerine şeffaf bir fiyatlandırma politikası sunar. Depolama süresi, depo büyüklüğü ve ek hizmet talepleri gibi faktörlere dayalı olarak oluşturulan İstanbul ev eşyası depolama fiyatları, müşterilerin herhangi bir sürprizle karşılaşmadan depolama hizmetinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlar. 

Eşya Depolama Avantajları

Eşya depolama hizmeti, günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bir çözümdür. Özellikle artan nüfus ve şehirleşme ile birlikte evler ve işyerleri küçülürken, eşyalarınızı güvenli ve konforlu bir şekilde depolamak büyük önem taşımaktadır.

  • Rahatlık
  • Güvenlik
  • Esneklik

Dipoda’nın sunduğu eşya depolama hizmetinde müşterilerine sağladığı avantajlardan bazılarıdır.

Eşyalarınızı depolamak, evinizde veya işyerinizde daha fazla alan açmanızı sağlar. Fazladan eşyalardan kurtulmak, daha düzenli ve ferah bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Eşyalarınız, Dipoda gibi güvenli ve modern depolarda saklanır. Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenir ve yangın söndürme sistemi ile donatılmıştır. 

Eşya Depolama Seçenekleri

Eşya için kiralık depo arayanların ilk tercihi Dipoda olmaktadır. Dipoda, İstanbul’da eşya depolama ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunduğu çeşitli seçenekleri ile dikkat çeken bir depolama firmasıdır. Firmanın geniş depolama modül yelpazesi, müşterilere ihtiyaçlarına uygun esnek seçenekler sunarak depolama deneyimini kolaylaştırır.

Dipoda, küçük ev eşyalarından büyük mobilyalara kadar her türlü eşya için uygun ev depolama alanları sunmaktadır. Small, medium, large ve xlarge depolama modülleri, müşterilere eşyalarını güvenle depolamak için özel olarak tasarlanmış farklı boyutlarda depolama alanları sunar.

Müşteriler, eşyalarını depolarken ihtiyaçlarına uygun modülü seçme lüksüne sahiptirler. Dipoda’nın eşya depolama seçenekleri, kullanıcılara sadece ihtiyaçları kadar depolama alanı kullanma imkanı tanıyarak bütçe dostu bir çözüm sunar.

Small Oda

Dipoda’nın sunduğu eşsiz hizmetler arasında yer alan “Small Oda” seçeneği, kullanıcılara pratik ve güvenilir bir depolama çözümü sunmaktadır. Bu özel depolama alanı, beş metreküp depo alanı sunarak müşterilere ihtiyaçlarına uygun bir boyutta depolama imkanı tanır.

Dipoda’nın “Small Oda” seçeneği, özellikle küçük ev eşyalarını depolamak isteyenler için ideal bir çözümdür. Small oda, kullanıcıların sadece ihtiyaçları kadar depolama alanı kullanmalarına olanak sağlar. Böylece gereksiz aylık eşya depo kirası ödemelerine gerek kalmaz. 

Medium Oda

Aylık ev eşyası depolama kirası ödeyerek sahip olunabilecek seçeneklerden biri de Dipoda’nın sunduğu “Medium Oda” seçeneğidir. Bu depo alanı, 1+1 evleri olan müşterilere uygun bir boyutta depolama imkanı tanıyarak, eşyaların güvenli ve düzenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlamaktadır.

Large Oda

Dipoda’nın “Large Oda” seçeneği, 2+1 evlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış bir depolama alanı sunar. Bu geniş depo seçeneği, müşterilere eşyalarını rahatça depolayabilecekleri bir alan sağlamanın yanı sıra, ihtiyaç duydukları alanı maksimum düzeyde kullanma imkanı sunar.

Xlarge Oda

“Xlarge Oda” seçeneği, özellikle geniş 3+1 evlere sahip müşteriler için özel olarak tasarlanmış bir depolama çözümüdür. Oldukça geniş olan depo alanı, müşterilere geniş eşyalarını düzenli ve güvenli bir şekilde depolama imkanı sunarak, depolama ihtiyaçlarına kesin bir çözüm getirir.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;