Mobilya Depolama

Mobilya Depolama

eşya depolama (1)

Günümüzde pek çok ev ve iş yeri mobilya depolama hizmetlerine gereksinim duymaktadır. Bu kapsamda mobilyanın türü fark etmeksizin güvenilir bir şekilde depolanabilmektedir. DipOda tarafından sunulan bu hizmetler sadece evlere değil; mobilyalarını depoya kaldırmak isteyen iş yerleri ve firmalara da sunulmaktadır.

Firmamız Türkiye’nin ilk self storage depolama şirketi olarak bu hizmetlerini kalite, güvenilirlik ve uygun fiyat üzerine inşa ederek sunmaktadır. Bu bakımdan hem ev depolama hem de işyeri depolamalar profesyonel bir şekilde yapılabilmektedir. Tüm müşterilerine özel bir şekilde yaklaşan firmamız, tamamen kişiselleştirilebilir hizmetler sunmaktadır.

Bunun yanı sıra mobilya depolama hizmetlerinde müşterilerini memnun bırakabilmek adına teknolojinin son imkanlarını depolarından kullanmaktadır. Üstelik hizmetlerimiz hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak sağlanmaktadır.

eşya depolama (2)

Mobilya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama kapsamında verilen bir hizmet olarak öne çıkan mobilya depolamalar bu eşyaları güvenilir bir şekilde saklamanıza fırsat vermektedir. Oturma odası, yatak odası, ofis mobilyası ve diğer odalarda bulunan her eşya bu kapsamda depolarımızda saklanabilmektedir.

Gerek evlerde gerekse iş yerlerinde eskimiş mobilyalar zaman zaman değiştirilmek istenebilmektedir. Bu gibi durumlarda eskileri satmak yerine depoya kaldırmayı tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ev taşınacaksa ancak uzun süre taşıma süreci gerçekleşmeyecekse, bu zaman diliminde eşyalar depolara kaldırılabilmektedir.

Firmamız mobilya depolama hizmetlerini tüm bu durumlarda sunmaktadır. Bunlardan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim kurarak yardım istemektir. Tüm müşterilere özel bir şekilde yaklaşarak eşyalar dikkatli bir şekilde kataloglanmakta ve etiketlenmektedir. Böylece karışmadan uzun süre boyunca etkili şekilde saklanmaktadır. Eviniz için evden eve depolama ya da şirketiniz için mobilya depolamaya gereksinim duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Depolama Güvenilir Mi?

Gerek ev gerekse ofis mobilyaları depoya kaldırılmak istendiğinde kişiler bunların ne kadar güvenilir olduğunu da bilmek istemektedir. DipOda çağın tüm olanaklarından yararlanarak sunduğu mobilya depolama çözümlerinde kamera sistemlerinden yangın söndürme sistemlerine kadar tüm önlemleri almaktadır.

Oda depo şeklinde müşterilere özel sunduğumuz hizmetler dikkatli bir şekilde planlanarak yürütülmektedir. Her müşterinin eşyası profesyonel bir şekilde saklanmakta, ilk alınan gün gibi korumaya özen gösterilmektedir. Ayrıca her müşterinin odasına sadece o müşteri girebilmekte; bu bakımdan istenmeyen kişilerin girmesi gibi durumlar da yaşanmamaktadır.

Dipoda Mobilya Depolama Özellikleri

Akıllı depolamanın mucidi olarak mobilya depolama hizmetleri veren firmamız her müşterisini memnun eden hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Bu bakımdan kaliteden ödün vermeden gerekli tüm önlemler fiziksel depolarımızda alınmaktadır. Sizlerin mağdur olmaması, en iyi hizmeti alması temel amacımızdır.

Depolama çözümlerimizden yararlanmadan önce bunlar üzerine bilgi almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Yangın Söndürme Sistemleri

Firmamızın sahip olduğu depolar, istenmeyen yangın durumlarına karşı tüm önlemlere sahiptir. Bu kapsamda yangın söndürme sistemleri bakımlı ve son model olup istenmeyen yangınlara karşı sizi korumaktadır.

Firmamız özel yangın sensörlerine, alarmlara ve diğer tüm standart yangın korumalarına sahiptir. Bunlar düzenli olarak kontrol edilerek her zaman çalışır vaziyette tutulmaktadır.

Farklı Depolama Modülleri

Her müşterinin depolamak istediği mobilya miktarı ve bunların boyutları birbirine göre farklıdır. Eşya için kiralık depo hizmeti veren firmamız, bunun farkında olarak farklı depolama odalarına sahiptir. Bunlar Small, Medium, Large ve X-Large şeklinde farklı sınıflara ayrılmaktadır. Her birinde güvenlik önlemleri etkili ve aynı kalitede alınmaktadır.

Bunların birbirinden tek farkları ne kadar depolama alanı sunduklarıdır. Eğer eşyalarınız küçükse small odalar size aradığınız imkanları sağlayabilmektedir. Ancak bunun yetersiz geleceğini düşünüyorsanız X-Large de aynı kalitede hizmetleri size vermektedir. Her oda kişiselleştirilmiş imkanlara sahiptir.

Eğer odaların nasıl olduğu, metrekare olarak boyutları ve diğer olanakları üzerine merak ettikleriniz bulunuyorsa, bununla alakalı olarak bizimle iletişime geçerek danışmanız mümkündür. Odadan odaya göre depolama fiyatları değişkenlik göstermekle beraber en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır.

Özel Etiketleme ve Listeleme

Firmamız tüm hizmetlerini düzenli ve disiplinli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu kapsamda müşterilerin tüm eşyaları alındıktan sonra özel bir şekilde etiketlenmekte ve listeler hazırlanmaktadır. Böylece hiçbir müşterinin eşyasının karışmaması amaçlanmaktadır.

Bunun yanı sıra özel etiketleme ve listeleme sistemimiz takiplerin daha kolay bir şekilde yapılmasına da olanak tanımaktadır.

7/24 Güvenlik Önlemleri

Firmamızın depolarında güvenlik önlemleri de etkili bir şekilde alınmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca depolar güvenlik kameraları ile izlenmekte, gerekli kontroller de aksatılmadan yapılmaktadır. Kullandığımız kameralar teknolojik olup etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Ayrıca her müşterinin özel odasına yine sadece ilgili müşteriler girebilmektedir. Bu bakımdan istenmeyen kişilerin girmesi, mobilyalara zarar verilmesi gibi durumlar da olmamaktadır. Tüm bu olanaklar sadece müşterilerin eşyalarını güvenli şekilde depoladıklarını bilerek rahat etmesi için sunulmaktadır. Hizmetimiz müşteriler istediği sürece verilebilmektedir. Bu bakımdan ister uzun zamanlı isterseniz kısa zamanlı olarak faydalanmanız mümkündür.

Şayet kısa süreli bir şekilde güvenli eşya depo hizmeti alıyorsanız ancak süreyi uzatmanız gerekirse, tek yapmanız gereken bizimle iletişim geçerek bilgi vermektir.

Mobilya Depolama Fiyatları

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları, bunları kullanmadan önce müşteriler tarafından sık sık sorulmaktadır. Her müşterinin korumak istediği eşya, bunun yapısı ve özellikleri farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra bazı kişiler birkaç gün bazıları ise birkaç aylık depolama hizmeti isteyebilmektedir.

Ayrıca farklı modüllerde depo fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Firmamız bu bakımdan aylık ev eşyası depolama hizmetlerini kişilere göre özel bir şekilde sunmaktadır. İletişim ardından gerekli bilgiler alındıktan sonra buna göre teklifler yapılmaktadır. Ancak DipOda, güvenli eşya depo çözümlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.  Herkesin kolay bir şekilde ödeme yapması, hiçbir zorluk çekmemesi için online ödeme sistemimiz de vardır. Gerekli güvenlik önlemleri alındığı için sorunsuz bir şekilde bu süreç başarıyla tamamlanabilmektedir.

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;