Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

eşya depolama (1)

Ümraniye ve çevresindeki yoğun yaşam temposunda sık sık eşya depolama ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Farklı nedenlerle ev, ofis veya işyerindeki eşyalarını güvenle saklamak isteyen kişiler, özel depolama hizmetlerimiz sayesinde eşya depolama ile güvenle eşyalarını saklayabilmektedir.

Ümraniye eşya depolama hizmetleri hem kişiler hem de kurumlar için sunulabilmekte ve farklı boyutlarda depo seçenekleri sayesinde her eşya boyutu özel odalarda güvenle saklanabilmektedir. Üst düzey güvenlik önlemleri ve uygun depo kiralama fiyatları ile hizmet sunulmaktadır.

Ev eşyası, ofis eşyası veya kurumsal eşyalar, depolama için tercih edilen süre boyunca özenle korunmakta ve hizmet sonunda tüm eşyalar ilk günkü hali ile müşterilere teslim edilmektedir.

eşya depolama (2)

Ümraniye Kişiye Özel Depolama

Ümraniye kişiye özel eşya depolama, eşyalarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde saklamanın bir yoludur. İhtiyaç duyduğunuz kadar alan kiralanabilmekte ve eşyalarınıza istediğiniz zaman erişebilmeniz mümkün olmaktadır.

Kişiye özel eşya depolama hizmeti için depolama firmaları arasında öncü konumda bulunan Dipoda, kişiye özel depo alanlarını 24 saat güvenlik, kamera gözetimi ve alarm sistemleri dahil olmak üzere bir dizi güvenlik özelliğiyle korumaktadır.

Özel depolar, kişilerin eşyalarının başka eşyalarla karışması veya kaybolması gibi durumların yaşanmasını önlerken, başkalarının bu eşyalara erişimini de engellemektedir. Kişiler kendi özel depo odalarında eşyalarına erişebilmekte ve sorunsuz bir depolama süreci geçirebilmektedir.

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Ev taşıma, tadilat veya seyahat gibi durumlarda Ümraniye’deki depolama tesisimiz, geniş ve güvenli bir depolama alanı sağlayarak ev eşyalarınızı korumaktadır. Her türlü eşyanıza uygun boyutlarda oda depo seçenekleri sayesinde eşyalar en uygun şartlarda depolanabilmektedir.

Ümraniye ev eşyası depolama hizmetleri için yalnızca uygun boyutlarda depolar değil, aynı zamanda eşyaların evinizden depoya taşınması için uygun boyutlarda nakliye araçları da bulunmaktadır. Uzman ekibimiz, eşyalarınızı özenle araca ve ardından depoya taşımaktadır.

Kişiler ev eşyalarını dilediği süre boyunca depoda saklayabilmekte ve ihtiyaç duyduğu an ekibimiz tarafından eşyalarının adrese taşınmasını sağlayabilmektedir. Ev depolama hizmeti için Dipoda, İstanbul’un en kapsamlı hizmetlerini sunmaktadır.

Ümraniye Self Storage Depolama

Ümraniye self storage depolama hizmeti, bireysel veya ticari müşterilerin eşyalarını geçici olarak saklamalarını sağlamaktadır. Tesisimiz farklı boyutlarda depolama birimleri sunmakta ve kiracılar kendi eşyalarını bu birimlere yerleştirmektedir.

Depolama birimleri kilitlenmekte ve güvenli bir ortam sağlamaktadır. Taşınma, ev yenileme, fazla eşyalardan kurtulma veya mevsimsel eşyaları saklama gibi durumlarda ihtiyaç duyulan ek depolama alanı sağlamak için kullanılmaktadır.

Kiralama süreleri esnek olup, kiracılar ihtiyaçlarına göre birimlerini istedikleri süre boyunca kiralayabilmektedir.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmeti Güvenlik Önlemleri

Eşyaları depolamak için güvenli bir yer seçmek son derece önemlidir. Ümraniye’deki depolama ihtiyaçları için Dipoda, en son teknolojiyle donatılmış güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Güvenlik önlemleri altında sunulan hizmetlerimiz şunları içermektedir.

 • Tesisimizin her köşesini 7/24 izleyen güvenlik kameraları, eşyalarınızın sürekli olarak gözetlenmesini sağlamaktadır.
 • Sadece yetkili kişilerin tesisimize giriş yapmasını sağlayan elektronik geçiş sistemleri, güvenliği maksimum düzeyde tutmaktadır.
 • Yangın durumunda erken uyarı sağlayan ve anında müdahale edebilen yangın sistemleriyle eşyalarınızın güvenliği her zaman ön planda olmaktadır.
 • Eşyalarınızın uzun süre depolama sürecinde zarar görmemesi için hava ve nem kontrolü sağlayan sistemlerimiz bulunmaktadır.

Eşyalarını güvenle depolamak için Ümraniye’deki güvenli eşya depo hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kişiler, firmamızla hemen iletişime geçerek eşyalarının kendileri için özel olarak ayrılan depoda eşyalarını dilediği süre boyunca saklayabilmektedir.

Kişiye özel depolama çözümleri ve kusursuz güvenlik önlemleriyle eşyalarınızı güvenle teslim edebilir ve istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmeti Avantajları

Dipoda, sadece pek çok farklı depolama boyutu seçeneğiyle değil, eşyaların güvenliği konusunda da önemli avantajlar sunmaktadır.  Eşyalarınızın güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Böylece kişiler eşyalarının güvende olduğundan emin olabilmektedir.

Dipodada’nın sağladığı diğer avantajlar arasında şunlar bulunmaktadır.

 • Kolayca internet üzerinden online ödeme imkanı
 • İhtiyacınız kadar depolama alanı kiralayabilme imkanı
 • İstediğiniz zaman sözleşmenizi sonlandırabilme imkanı
 • Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için ücretsiz ambalaj hizmeti
 • Sigorta hizmeti sayesinde herhangi bir hasar durumunda tazminat alma imkanı

Ümraniye Aylık Eşya Depo Kirası

Ümraniye’de eşyalarınızı güvenli ve uygun fiyata depolamak için Dipoda’da birçok seçenek bulunmaktadır. Kişisel depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız özel bir depoda saklanabilmektedir. Kişisel depolar, farklı boyutlarda sunulmaktadır.

Ortak depolama seçeneğinde ise eşyalarınız diğer kişilerle birlikte bir depoda saklanabilmektedir. Ortak depolar aylık eşya depo kirası konusunda kişisel depolardan daha uygun fiyatlı olmaktadır. Eşya depolama fiyatları, depolama alanına, depolama süresine ve depolama türüne göre değişmektedir.

Ümraniye aylık ev eşyayı depolama kirası için Dipoda, İstanbul’daki en uygun aylık kiralama fiyatları ile hizmet vererek müşterilerine ekonomik bir depolama çözümü sunmaktadır.

Ümraniye Uzun Süreli Depolama Hizmeti

Dipoda, eşyalarınızı belirli bir süre boyunca güvenli ve uygun koşullarda saklamanıza olanak tanımaktadır. Kişiler kısa süreli bir şekilde eşyalarını depolayabileceği gibi, 6 aydan uzun süreli veya yıllık kiralama süreleri ile uzun süre depolama hizmeti de alabilmektedir.

Özellikle eşyalarını uzun süre boyunca saklayabileceği güvenilir bir eşya depolama firması arayan kişiler için, Dipoda’nın uzun süreli depolama hizmetinin özellikleri arasında şunlar yer almaktadır.

 • Farklı boyutlarda depolama seçenekleri
 • İklim kontrollü depolar
 • Hava ve toz geçirmez ambalajlar
 • Periyodik eşya kontrol hizmeti

SELF STORAGE'NİN MUCİDİ

EV EŞYASI – KURUMSAL DEPOLAMA – ARŞİV DEPOLAMA – MOBİLYA DEPOLAMA

ÖLÇÜLER

SMALL ODA

HACİM

5m3

İÇERİK

PARSİYEL EŞYA

ÜCRET

1700 TL 

MEDIUM ODA

10m3

1+1 EŞYA 

2800 TL 

LARGE ODA

15m3

1+1 EŞYA 

3900 TL 

XLARGE ODA

20m3

2+1 EŞYA

4800 TL

XXLARGE ODA

25m3

3+1 EŞYA 

5500 TL 

DEPOLAMA HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN SIKÇA ALDIĞIMIZ DEPOLAMA HİZMETİ İLE İLGİLİ SORULARI SİZLER İÇİN DERLEDİK. DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN ; İLETİŞİM 

01.

02.

03.

04.

TÜM BÖLGELERDE EŞYA DEPOLAMA

DETAYLI BİLGİ İÇİN;