Uzun Süre Depolama

Uzun Süre Depolama

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde depolama hizmetleri sunmakta olan firmamız, eşyalarınız için aradığınız alanı sizlere sağlamak için çalışıyor. Çeşitli sebeplerden dolayı uzun süre depolama gereksinimi duyuyorsanız, farklı boyutlardaki depolama alanlarımızı değerlendirebilirsiniz. Bir süreliğine yurt dışına çıkmanız gerekiyorsa ya da bir yerden bir yere taşınacaksınız ama bunun için biraz zaman ihtiyacınız varsa ve depolama hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız, depolama alanlarımız tam da size göre. Özellikle uzun süre depolama ihtiyaçlarınız için uygun alanlara sahip depolarımızla sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu depolar, ev eşyalarınız, kişisel eşyalarınız, ofis eşyalarınız gibi pek çok konuda size yardımcı olacak.

Uzun Süre Depolama Hizmetleri İçin Uygun Seçenekler

Günümüzde pek çok nedenden dolayı kişiler, çeşitli süreler boyunca eşyalarını depolamaya ihtiyaç duyabilmekte. Taşınma işlemleri, iş seyahatleri, mevsimlik eşyaları saklama, sıklıkla kullanılmayan ama bazı dönemlerde ihtiyaç duyulmakta olan eşyalar için güvenli bir depolama alanı, büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 

Uzun süre depolama ihtiyacı farklı eşya türleri için ortaya çıkabilir. Firmamız, eşya depolama konusunda pek çok farklı seçenek sunmakta, depolanacak olan eşyaların türüne, boyutuna ve depolama süresine göre uygun alanları sizlere açmaktadır.

 

Depolarımızda, eşyalarınızı aylarca ve hatta yıllarca saklayabileceğiniz uygun koşullar tümüyle sağlanmaktadır. Depolarımız, güvenliğin yanı sıra iklimleme konusunda da ihtiyaç duyulan koşulları sağlayabilecek özelliklere sahiptir.

 

İstanbul eşya depolama fiyatları göz önüne alındığında, her bütçeye uygun, güvenli, konforlu ve eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek depo alanları bulunduran DipOda, ihtiyacınız olan uzun süre depolama imkanlarını sizler için sağlamaktadır. Güvenli eşya depolama için seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarı ve bouyutuna göre Small, Medium, Large ve Xlarge depo alanları seçenekleri sunan firmamız, uzun süre depolama hizmetleri için uygun fiyatlar kiralama hizmet sağlar.

 

Uzun Süre Depolama Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öncelikle hangi eşyalarınızı, yaklaşık olarak ne kadar süre depolamak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Firma ekibimiz, belirlediğiniz eşyaların türüne, yapısına, boyut ve miktarına göre, saklanması için gereken süreye göre uygun depolama koşullarını sağlayacak olan alanlarımızı sizler için hazırlayacaktır.

 

Profesyonel DipOda ekibi, uzun süre depolama ihtiyacı duymuş olduğunuz eşyalarınızın bir listesini hazırlar ve eşyaların ihtiyaç duyduğu ortamı yaratarak, eşyalarınızın zarar görmesini engeller. Uygun boyutlardaki depolarımız,  iklimlendirme ve güvenlik konusunda gerekli ayarlamalar sağlandıktan sonra, eşyalarınız için güvenli bir alan olacaktır.

 

İklimleme eşyalar için oldukça önemli bir faktördür. Hava şartları, nem ve rutubet gibi etmenler, eşyalarınızın ömrü ile yakından ilişkilidir. Eğer uzun süre depolama hizmetinden faydalanacaksanız, iklimlendirme sistemleri iyi olan depolama firmaları ile iş yapmanız gerekmektedir. Bizler DipOda ekibi olarak depolarımızda, eşyalarınız için en uygun hava koşullarını sağlamaktayız. Nem ve rutubetten uzak olan yüksek standartlara sahip alanlarımız, tüm eşyalarınız için korunaklı bir depo ortamı sunmaktadır.

 

Bunun yanı sıra uzun süre depolama için eşyalarınızın oldukça sağlam bir şekilde paketlenmesi de gerekmektedir. Bu konuda uzman olan ekibimiz, doğru ambalaj ve kutu seçimleri ile eşyalarınız için iyi bir koruma sağlayacaktır. Uzun süreli depolama için önemli olan bir diğer faktör ise sigortalama işlemleridir. Firmamız, sigortalama işlemlerini gerçekleştirerek eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almaktadır.

Uzun Süre Depolama Fiyatları

DipOda, depolama konusunda kaliteli hizmet veren nadir firmalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul depolama fiyatları konusuna bakıldığında, bazı firmaların fahiş fiyatlandırmalar yaptığı görülebilir. Ancak DipOda, farklı depo seçenekleri ile farklı fiyatlar sunabilmektedir.

 

7/24 güvenlik sağlayan, iklimlendirme konusunda en uygun koşulları sunan ve eşyalarınız için gerekli özeni gösteren firmamız, oldukça uygun fiyat seçenekleri ile bütçenize de dosttur. Kiralamış olduğunuz depoların büyüklüklerine göre depolama fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca depolama süresine göre de fiyatlarda değişiklikler olabilmektedir. Ancak uygun fiyatlı depolama konusunda öne çıkan firmalar arsında yer alan DipOda’da sizler için de uygun bir seçenek bulunmaktadır.

 

DipOda depolama hizmetleri için ödemelerinizi online bir şekilde de gerçekleştirmenin mümkündür. Böylece, online ödeme yöntemi ile işlemlerinizi uzaktan da oldukça kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Böylece aylık eşya depo kirası ödeme konusunda da herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız.

 

 

Uzun süreli depolama hizmetlerinde güvenli ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız, her türlü eşya depolama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle uzun süre depolama hizmetlerinde paketleme, listeleme, sigortalama işlemleri, güvenlik, temizlik ve hijyen, periyodik ilaçlama ve rutin kontroller büyük önem taşımaktadır. DipOda olarak tüm bu işlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmekte ve eşyalarınıza gereken özeni göstermekteyiz. Akıllı depolama sistemleri, firmamız tarafından etkin bir şekilde kullanmakta, sizin ve eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan her türlü koşul sağlanmaktadır.

Uzun Süre Depolama İçin Gerekli Önlemler

Gerek yeni bir yere taşınma, gerek yurt dışı ya da yurt içi uzun süreli seyahatler, sezonluk depolama gibi durumlarda, sıklıkla uzun süre depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Firmamız, uzun süre depolama ihtiyaçlarınız olduğunda, sizin ve eşyalarınız için en uygun ortamı sağlamaktayız.

 

Depolama işlemlerinde en önemli faktörlerden birisi de güvenliktir. 7/24 güvenlik hizmetinin sağlanmış olduğu depolarımızda eşyalarınız koruma altında olacaktır. Ayrıca depolarımızda yer alan yangın söndürme sisteminin varlığı gibi her duruma hazırlıklı olacak şekilde önlemler de alınmaktadır. Güvenli eşya depolama için gerekli olan her türlü hizmeti sağlayan firmamız, içinizin rahat olmasını sağlar.

 

Türkiye’nin ilk self storage depolama firması olan DipOda, üst düzey güvenlik önemleri ile eşyalarınızın her an her saniye güvende olması için büyük çaba göstermektedir. Self storage, depo anahtarının yalnızca sizde olduğu bir sistemdir ve istediğiniz zaman diliminde, deponuza gelerek istediğiniz şeyleri alabilir ya da deponuza yeni şeyler bırakabilirsiniz. Bu durum, güvenlik açısından avantajlı olduğu kadar, depoyu aktif bir şekilde kullanabilmenize de yardımcı olur.

 

Akıllı depolama seçenekleri sunmakta olan depolarımızı, uzun süreler güvenli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Uzun süre depolama için pek çok depolama firmaları arasında, uygun depolama fiyatları sunan firmamız, aylık eşya depo kirası olarak bütçenizi de yormayacak rakamlarla sizlere hizmet vermektedir.

 

Firmamız, eşyalarınızın güvenliği için depolama alanlarında gerekli hijyen ve temizliği de sağlamakta ve periyodik olarak gerekli ilaçlamaları da yapmaktadır. Böylece eşyalarınız, ilk günkü gibi sağlam ve yeni bir şekilde kalır. Depolama ekibimiz, eşyalarınıza gelebilecek her türlü zararın önüne geçecek önlemleri almaktadır.

Ev Eşyası Depolamanın

Güvenilir Adresi DipOda

DİPODA DEPOLAMA

Ev Eşyalarınız, Arşivlenecek Eşyalarınız veya Endüstriyel Ürünleriniz İçin 6 Tip Oda Depo Sistemi ile 17 Yıldır Hizmetinizdeyiz.

Bireysel ve Kurumsal Depolama'da Self Storage'nin Mucidi DipOda.

İLETİŞİM

DipOda Depolama  İstanbul Başta Olmak Üzere 3 Bölge 5 Tesisi ile Depolama ve Lojistik Hizmeti Vermektedir. Kullanmış Olduğu Görsel ve İçeriklerin İzinsiz Kullanılması Yasaktır.  Tüm Hakları Saklıdır. Copyrights All Rights Reserved. 2023